Znamy przeciwnika Ferrariego na Fame MMA 13!

Już od dłuższego czasu domyślaliśmy się, że Amadeusz Ferrari zawalczy na Fame MMA 13. Sama organizacja potwierdziła plotki 10 lutego wrzucając post, który oficjalnie zapowiedział go na Fame MMA 13. Nie znaliśmy jednak jego przeciwnika, kandydatów było wiele, ale już wiemy kim jest.

Po zapowiedzi Ferrariego zaczęły się spekulacje z kim może zawalczyć. Pośród domysłów znajdowały się takie osoby jak: Dawid Malczyński, Adrian Polak, Ponczek, Hejter czy Alan Kwieciński. Organizatorzy gali kazali nam poczekać do 14 lutego, wtedy to mają ujawnić z kim Roślik zawalczy już 26 marca.

Jednak nie musimy czekać do jutra. Mamy informację o przeciwniku Amadeusza. Jest to Adrian “Polak” Polański. Skąd wiemy? Poniżej znajduje się screen instastory jednego z montażystów Fame. Pochwalił się on, że już montuje trailer do walki Ferrariego. Jednak niefortunnie dla niego wykonał zdjęcie w taki sposób, że można było ujrzeć nazwę całego projektu, która brzmi: “Polak_Ferrari3”.Jak widać karta walk rozgrzewa się nam w najlepsze! Już wiemy coraz więcej o tym kto zawalczy na Fame MMA 13 i wygląda to, póki co, całkiem pokaźnie. Czekamy oczywiście na oficjalne potwierdzenie i na odkrycie następnych zawodników.

Co myślicie o tej walce? Trylogia będzie spoko czy już trochę nudy? Panowie dostaną jakieś ciekawe urozmaicenie do walki, np. klatka rzymska, no limit lub jedno i drugie naraz?


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty