Zbigniew Stonoga z krótkim przekazem do Jacka Murańskiego!

Warszawa, 13.01.2016. Przedsiêbiorca Zbigniew Stonoga po przes³uchaniu w Prokuraturze Okrêgowej w Warszawie, 13 bm. Mê¿czyzna jest podejrzany o zniewa¿enie prezydenta RP Andrzeja Dudy. (zuz) PAP/Radek Pietruszka

Jacek Murański to osoba, wokół której krąży coraz więcej kontrowersji, a słowa krytyki w jego stronę decyduje się wypowiadać coraz więcej osób. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że do tego grona dołączy sam Zbigniew Stonoga!

Jacek Murański vs Zbigniew Stonoga
Zbigniew Stonoga jest znanym, byłym już politykiem, dzisiaj postacią internetową, aktywistą. Chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Zasłynął on z ostrych wypowiedzi w stronę obecnego polskiego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Natomiast Jacek Murański popiera działania partii rządzącej, o czym niejednokrotnie informował.

Jakiś tam Pan Murański, tak? Ja nawet nie wiem kto to jest, ale bardzo proszę widzowie, o przekazanie Panu Murańskiemu, żeby koncertowo, najlepiej na Facebooku i Youtubie pocałował mnie w d*pe.

Zbigniew Stonoga

Jacek Murański, póki co, nie odniósł się w żaden sposób do słów, które Zbigniew Stonoga posłał w jego kierunku, lecz znając jego naturę, prawdopodobnie przy dobrej okazji odpowie sławnemu byłemu politykowi. Możliwe, że będzie to przyszła konferencja Fame MMA, która już jutro!

Jacek Murański vs Zbigniew Stonoga w oktagonie?

Jacek Murański wręcz na pewno nie odmówiłby takiego starcia. Natomiast, mało prawdopodobnym jest, aby Zbigniew Stonoga wyszedł do klatki. Na stole musiałyby leżeć naprawdę ogromne pieniądze.

Co myślicie o zestawieniu Jacek Murański vs Zbigniew Stonoga? Jest to, waszym zdaniem, możliwe do zrealizowania?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty