Zbigniew Stonoga pozywa Jacka Murańskiego i niektóre media?

Jeszcze niedawno pisaliśmy o krótkiej wypowiedzi Zbigniewa nt. Jacka Murańskiego podczas jednej z jego transmisji na żywo. Wszystko to wyglądało jak niewinna sprzeczka, jednak sprawy nabrały tempa.

25.08 Zbiegniew Stonoga opublikował film na swoim kanale YouTube zatytułowany: “Odpowiedź Zbigniewa Stonogi Rurańskiemu oraz środowisku fame mma

Wspomina on tam, o pozwie o zniesławienie, w stronę Jacka Murańskiego, oraz administratorów mediów propagujących wypowiedzi zniesławiające.
Znany działacz dodał również, że materiały na których znajdują się te wypowiedzi zostały zgłoszone w serwisie YouTube i prawdopodobnie w niedługim czasie zostaną usunięte.

Chciałbym, żeby do moich widzów trafiła informacja, że “to coś” zostało oskarżone o przestępstwo z art. 212, paragraf 2 kk. Czyli pomówienie mnie o takie postępowanie, które poniżają mnie w opinii publicznej i zagrażają mojej pracy, a wciąż pozostaję prezesem zarządu swojej fundacji. “To coś” zostało też objęte pozwem o ochronie dóbr osobistych. Teraz kilka informacji dla wszystkich mediów społecznościowych Fame MMA. Drogie media społecznościowe, które lansujecie wasze Fame MMA. Jak pewnie wiecie, a jeśli nie to już wam to publikuję, co do treści, które zamieściliście na swoich portalach, zostały złożone skargi do YouTube. Pewnie lada chwila Wam poblokują te filmy. Będę również was jako tych którzy propagują oskarżające, pomawiające mnie treści pozywał przed sądy cywilne, a administratorów oskarżał o przestępstwo z art. 212, paragraf 2 z kk. Bo nie tylko ten popełnia przestępstwo pomówienia, kto pomawia, ale również ten kto pomawiające treści kolportuje.

Zbigniew Stonoga na swoim kanale YouTube

O jakie słowa Jacka chodzi?
Podrzucamy poniżej materiał z kanału Zbigniewa, aby każdy mógł się zapoznać na własną rękę.

Chcemy również dodać, że redakcja newsfreak.pl nie obiera strony w tej sprawie. Przekazujemy dalej informacje, które zostały udostępnione przez Zbigniewa Stonogę poprzez jego oficjalne media społecznościowe (w tym wypadku kanał YouTube).

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty