Załęccy vs Murańscy? Walka rodzin na horyzoncie!

Denis Załęcki to świeżutka postać w świecie freakfightów. Stoczył dla federacji tego typu, póki co jedną walkę, z Alanem Kwiecińskim na High League 2 i jest w trakcie przygotowań do drugiej, z Don Diego.

W czasie promocji gali High League 2 mieliśmy okazję usłyszeć oraz zobaczyć ojca Denisa, udzielił on wywiadu oraz tarczował swojego syna na media treningu. Dużo osób zauważyło, że mimo swojego wieku jest on bardzo sprawny fizycznie i gotowy do walki, tak samo jak Jacek Murański. Stąd narodziła się myśl wśród internautów.

Co jakby zrobić walkę Mateusza i Jacka Murańskiego z Denisem i jego ojcem?
Takie myśli wyniknęły z faktu, że Murańscy oraz Załęccy są mocno “dymogennymi” rodzinami.
Pytanie o tę walkę padało już kilkukrotnie i do Denisa i do jego ojca, lecz ten drugi średnio jest zainteresowany jakąkolwiek medialną walką. Jak sam wspomina “Woli odbyć walki w zaciszu, a nie przy kamerach”.
Mimo to, wczoraj opublikowany został wywiad z Denisem, w którym ponownie padło pytanie o taką walkę, na co Denis odpowiedział:

Na pewno by to była jedna z najbardziej medialnych walk w Polsce, jak nie dalej. Ale wiadomo, bez żadnych docinek, złej krwi bo się lubimy i tyle. Może High League to zorganizuje, a jak nie to może ktoś inny, może ja w swojej organizacji, The War, zobaczymy.

Cały wywiad poniżej:

Po jego wypowiedzi można wynioskować, że jest zainteresowany, a na pewno nie wyklucza takiej walki. Nie ukrywajmy, to jest potencjał na najmocniejszą walkę w historii polskich freakfightów.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty