Xayoo vs Dis? Marcin wstępnie chętny!

Xayoo vs Dis to jeden z najbardziej legendarnych konfliktów w Internecie. W końcu nikt bardziej niż sam Marcin nie przyczynił się do rozpowszechnienia skrótu “JD”, który jest dzisiaj w czołówce najpopularniejszych zwrotów Internetowych.

Temat ich walki był już poruszany bardzo dawno temu, przy okazji, gdy konflikt między tą dwójką był w swoim szczycie. Było to przy końcówce roku 2018. Wtedy to Xayoo dał jasno do zrozumienia, że taka walka się nie odbędzie i od tamtego czasu w tym temacie zapadła cisza.

Temat został odkopany przy okazji debiutu zarówno Japczana, czyli dobrego kolegi Marcina, jak i samego Disa w formule MMA. Stanowisko Xayoo jednak pozostało bez zmian. Nawet jego koledzy jak wyżej wymieniony Japczan nie chcieli walczyć z Norbertem, aby “nie dawać mu atencji”

Aż w końcu doczekaliśmy się debiutu samego Marcina “Xayoo” Majkuta dla organizacji Fame MMA. Właściwie, jeszcze się nie doczekaliśmy, będzie miał on miejsce 14 maja, czyli za 4 dni. Oczywiście nie mogło się to obejść bez powrotu tematu walki z Disem.

Xayoo vs Dis – Co na to Xayoo?
Podczas wywiadu na kanale “Wspaniałe Wywiady” Xayoo otrzymał pytanie na temat Disa i słynnego “JD”. Marcin odpowiedział, że ogólnie temat osoby Norberta jest wyciszony, ale możliwe, że niedługo ożyje.
Wypowiedział się również na temat potencjalnej walki Xayoo vs Dis, jak sam dokładnie mówi:

W kwestii walki, wydaje mi się, że jestem w pozycji gdzie mogę stawiać warunki, więc jeżeli będzie chciał się kiedyś bić w mojej płaszczyźnie, a mi dobrze pójdzie kariera freakfightowa, no to do K1 zapraszam, pokopiemy się po głowach.

Xayoo dla Weroniki Woszczak, Wspaniałe Wywiady

Cały wywiad poniżej:

Ciekawe, że Marcin sam poruszył temat, ponieważ konkretnego pytania o walkę nawet nie było. Najwyraźniej zmienił zdanie i jak sam wspomina, jeśli dobrze mu pójdzie, jest nawet chętny na walkę z Norbertem we własnej płaszczyźnie.
Nie oszukujmy się, walka Xayoo vs Dis jest jedną z najbardziej wyczekiwanych walk z polskim Internecie i niewątpliwie zrobiłaby ogromny szum.
Pozostało czekać na rozwój wydarzeń!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty