Wyniki Fame MMA 15! Kto wygrał? W jaki sposób?

Fame MMA 15: Wyniki, kto wygrał? Co jeszcze się wydarzyło?

Wyniki Fame MMA 15
-Bracia Neffati pokonują Warjata Radka oraz Patryka Woźniaka przez KO na Radku, a następnie przez poddanie na Patryku
-Filip Zabielski pokonuje Rafała “Takefuna” Górniaka przez decyzję sędziowską (K1)
-Franciszek “Franio” Rusiecki pokonuje Jakuba Paramaxila Frączka przez KO/TKO (K1)
-Arkadiusz Tańcula pokonuje Mateusza Murańskiego przez poddanie
-Arkadiusz Tańcula pokonuje Jacka Murańskiego przez decyzję sędziowską
-Jacek Murański vs Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak – walka odwołana ze względu na stan zdrowia Jacka Murańskiego
-Marcin Dubiel pokonuje Kacpra Błońskiego przez TKO
-Marcin “PolishZombie” Wrzosek pokonuje Mariusza “Sariusa” Gollinga przez decyzję sędziowską (Boks)
-Marcin “Xayoo” Majkut pokonuje Mikołaja “Konopskiego” Tylko przez decyzję sędziowską (K1)
-Aniela “Lil Masti” Bogusz pokonuje Martę “Linkimaster” Linkiewicz przez decyzję sędziowską

Wyniki, to kto wygrał i w jaki sposób jest naprawdę imponujące i spotkało nas wiele niespodzianek podczas wczorajszej gali.

Suche wyniki wynikami, ale czy jeszcze coś wydarzyło się podczas gali? Teraz trochę więcej szczegółów o walkach, które wyróżniały się:

Takefun vs Zabielski
Potężna walka na wyniszczenie. Od samego początku Filip narzucił tempo Rafałowi, który był liczony aż 2 razy w jednej rundzie. Niestety po drodze Takefun kolejny raz musiał przyjrzeć się palcom swojego przeciwnika bardzo blisko gdy te wręcz weszły mu do oczu. Mogło wydawać się, że Filip prędzej czy później skończy Takefuna, lecz jak się okazało przerwa między rundami dobrze zrobiła Rafałowi i później panowie walczyli jak równi między sobą, lecz 2 liczenia w pierwszej rundzie zagwarantowały zwycięstwo dla Filipa. WYNIK WALKI: Zabielski jednogłośną decyzją

Franio vs Paramaxil
To była definicja freakfightu. Paramaxil z rozpędu chciał urwać głowę kolanem swojemu przeciwnikowi lecz nie był to cios ciężki do uniknięcia. Ciosy bez kalkulacji oraz techniki. Błąd w defensywie Paramaxila wykorzystał Franio uderzając go czysto na szczękę i Jakub nie był w stanie kontynuować już walki. WYNIK WALKI: Franio przez KO/TKO

Marcin Dubiel vs Kacper Błoński
Co tutaj się działo! Po prostu WOW. Panowie zostawili dosłownie wszystko co mieli w oktagonie. Walka trwała 18 minut bez przerwy, a jej przebieg ciągle się zmieniał. Większość walki Kacper dominował nad Marcinem, później walka wyrównywała się, aż w końcu Marcin zasypał Kacpra ciosami na które Kacper przez zmęczenie nie mógł w żaden sposób odpowiedzieć i sędzia przerwał walkę. Błoński od razu po tym starciu stracił przytomność i został wyniesiony na noszach przez ekipę medyczną. Widać, że to było absolutne maximum organizmów obu Panów. WIĘCEJ WALK NO LIMIT!
WYNIK WALKI: Dubiel przez TKO

Xayoo vs Konopski
Mało kto spodziewał się oporu ze strony Konopskiego. Ten kto jednak wiedział trochę więcej spodziewał się takiego obrotu spraw. Piękne wymiany między zawodnikami. Mnóstwo celnych jak i tych niecelnych ciosów. W tej walce również panowie pokazali super charaktery. Starcie było naprawdę wyrównane, lecz jedno liczenie Konopskiego sprawiło, że sędziowie postawili na Marcina Majkuta.

Jak podobają wam się wyniki? Zaskoczeni? Wygrali wasi ulubieńcy?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty