Wardęga apeluje do Ferrariego! “Zrób to co należy zrobić!”

Foto: Fame MMA fanpage

W sieci na nowo rozgorzała dyskusja na temat rzekomego ataku na Amadeusza Roślinka, a wszystko za sprawą filmu “Dzień Sądu”, który sam poszkodowany wrzucił na swój kanał YouTube.

Amadeusz ujawnia całą prawdę o napadzie – “Dzień sądu”

Jeszcze tego samego dnia Sylwester Wardęga, znany influencer, aktualnie konferansjer dla Fame MMA, wypowiedział się wprost o całej sprawie i zaapelował do Amadeusza Roślika.

“No właśnie Amadeusz. Piszesz jej tutaj, że nie możesz dopuścić do takiej sytuacji więc nie bądź k*rwa p*zda i zrób to co należy zrobić, a mianowicie zgłoś sprawę na policję. Bo teraz ja Ci powiem Amadeusz tak, dla mnie zachowujesz się jak p*zda, bo tak się boisz, że na przykład jakiś 12-latek Ci powie, że jesteś 60, że wolisz, żeby gość chodził po ulicy i komuś zrobił krzywdę, bo ktoś Ci napisze brzydki komentarz w Internecie.”

Fragment wypowiedzi Sylwestra Wardęgi

Niestety nie wiadomo, dlaczego Ferrari nie chce zgłosić sprawy na policje. Chwilę po krótkim komunikacie Sylwestra, Amadeusz zadzwonił do niego na live i powiedział, że to nie jest tak jak relacjonuje Wardęga i nie może publicznie zdradzić powodu.

Sylwester Wardęga jako jedyny wypowiedział się wprost co należy zrobić w danej sytuacji. Jest to niezwykle ważne, gdyż odpowiedzialność społeczna, która spoczywa na barkach influencerów jest ogromna. Miejmy nadzieję, że “Władca Piekieł” zrobi to co należy.


Czy Amadeusz powinien zgłosić sprawę na policję?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty