Walka Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak nie odbędzie się!

Foto: Fame MMA fanpage

Za nami pierwsza konferencja zapowiadająca galę Fame MMA 14. Federacja wspomniała, że zobaczymy “najlepszą kartę walk w historii polskich freakfightów”. Zgadza się, jest mocna, ale czy czegoś nam tu nie brakuje?

Oczywiście, że tak. Po tym jak przed Fame MMA 13 walka tych panów była zagrożona, a finalnie odbyła się, lecz w zmienionej formule (Boks, 3 rundy po 2 minuty), wszyscy zarzekali się, że ta walka jest takim “przedsmakiem” i “przejściówką” przed ich prawdziwym starciem, które odbędzie się na Fame MMA 14 bez limitu czasowego tak jak miało być to pierwotnie.

Trzecia walka między Ferrarim, a Polakiem, która odbyła się na ostatniej gali nie sprostała oczekiwaniom widzów. Została ona porówana do walki Kizo vs Arab z main eventu gali nr. 9, która jest synonimem nudy.
Przez to widzowie chcieli zobaczyć tę walkę jeszcze bardziej, aby już faktycznie domknąć ten konflikt i historię pomiędzy tymi zawodnikami. Prawdą jest, że walka w MMA bez podziału na rundy, bez limitu czasowego faktycznie rozstrzygnęłaby po prostu kto jest lepszy i mielibyśmy ten temat za sobą.
Poza tym za walką na 13. gali ciągnie się wiele kontrowersji tj. sam werdykt walki.
WIĘCEJ: Amadeusz Ferrari składa protest! Adrian Polak kolejny raz faworyzowany?

Foto: Fame MMA fanpage

Zaskakującymi wieściami, wręcz przywitali nas na konferencji włodarze oraz Sylwester Wardęga. Wspomnieli oni, że walka ta nie odbędzie się na tej gali, aby dać czas na regenerację i pełny powrót do sił i zdrowia dla obu zawodników, aby faktycznie później pokazali wszystko co potrafią i dali z siebie 100%.

Foto: Fame MMA fanpage

Warto wspomnieć, że drugi zapowiadany rewanż między Hejterem, a Takefunem również był planowany na tę galę i też nie doszedł do skutku z powodu kontuzji nogi Takefuna. Włodarze na konferencji wspomnieli, że planują w późniejszym czasie dopiąć ten rewanż, ponieważ zakończył się on bardzo niesatysfakcjonująco chyba dla każdego (no contest po włożeniu palców do oka przez Hejtera)

Zatem możemy spodziewać się tych dwóch walk najwcześniej na następnej gali czyli Fame MMA 15, której data póki co nie jest znana.


A waszym zdaniem, czy walka Ferrari vs Polak 4 ma sens?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty