Soroko zaprzepaścił swoją szansę. Teraz czeka go kara finansowa i powrót do więzienia.

Adam Soroko był wiodąca postacią ostatnich informacji związanych z Prime MMA Show. Wszystko za sprawa kontrowersji, które za sobą niósł. Jego powrót zza krat w których spędził ostatnie 10 lat życia, mógł być szansą na nowy początek.

Wszystko jednak legło w gruzach. Jeszcze dwa tygodnie temu informowaliśmy o jego powrocie do więzienia. Między innymi z tego powodu jego występ na Prime był bardzo zagrożony. Jak się jednak okazało, Soroko ma do odsiedzenia wyrok półtora roku, ale w areszcie musi stawić się już w kwietniu. Ta informacja z pewnością spowodowała ulgę u większości fanów, którzy bacznie czekali na jego występ w oktagonie.

Kontrowersji ciąg dalszy nastąpił tuż przed otwarciem gali. Pojawiały się coraz liczniejsze doniesienia o rzekomej ucieczce Soroko. Michał “Boxdel” Baron informował o tym przy pomocy social mediów. Jest to oczywiście kolejna szpileczka, którą włodarz konkurencyjnej federacji stara sią wbić Prime MMA.

“Jozwiak kiedy powiecie ludziom ze Soroko wypadł? Jak już ludzie kupią? nie pokazaliście go na prezentacji, bo uciekł z Łodzi tak jak mówią wszyscy zawodnicy wasi którzy do mnie dzwonili. Jesteś tragiczny koleś.”

Twitter: @boxdel_

Sam Stifler w licznych wywiadach podkreśla, że Soroko się go przestraszył. Jak wynika z jego relacji, wiele osób namawiało Adama, żeby się zjawił i zawalczył, jednak jego psychika nie wytrzymała.

“Przyjechałem na halę, i tak mieliśmy próbę o 16:30 i wtedy się dowiedziałem, że już, nie walczy, że go nie zobaczycie. No i wtedy powiedziano, że on się po prostu boi, że coś mu siadło na głowę, że on nie chce walczyć w ogóle, że ma jakieś takie lęki.”

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OX4R3DP4Rtw&t=1s

Taki obrót spraw poniesie za sobą duże konsekwencje. Wiele osób, które zakupiło PPV będzie żądało zwrotu. Przypomnijmy, że walka Soroko ze Stiflerem mimo że nie była main eventem to niosła za sobą ogromne zainteresowanie.

Ponadto włodarze będą mieli prawo ubiegać się o odszkodowanie od Soroko. Niestety nie wiem w jakim stopniu, gdyż wszystko zależy od zapisów kontraktowych.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty