Soroko wraca do więzienia? Kontrowersji ciąg dalszy

Newsfreak – Portal poświęcony freakfightom w Polsce! Najnowsze informacje o nadchodzących galach. Wywiady i ciekawostki o Fame mma, High Leauge i Prime

Jakiś czas temu szerokim echem obiło się wystąpienie Adama Soroko na gali The War. Mimo iż nie wygrał walki zyskał przychylność kibiców swoim “interesującym” stylem wypowiedzi. Internet zrobił swoje i natychmiast wszystkie media zaczęły rozpisywać się o tym zawodniku. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż Soroko wziął udział w gali zaraz po wyjściu z więzienia, w którym spędził aż dziesięć lat. Obecnie ma 29 lat i nie widomo czy zostanie na wolności i czy zobaczymy go w oktagonie.

Soroko ma zakontraktowaną walkę na gale Prime MMA – 19 lutego 2022

Szerokim echem odbiły się informacje o rzekomym powrocie Soroko za kraty, aktualnie nie wiadomo na jaki czas i za jakie przewinienia. Poniżej przedstawiamy fragmenty wypowiedzi zawodnika sprzed tygodnia, które udało nam się zdobyć.

“Żałuję, że kurwa dałem się w taki sposób kurwa wpierdolić, że teraz kurwa, jedyne co mam to kurwa wyrok, hehe, no i tyle kurwa, może trochę jęczę, trochę ten, ale niestety kurwa, taka rzeczywistość.”

“Byku powiem Ci jednym pełnym zdaniem. Dostałem wyrok do odsiedzenia 9 lutego, więcej żegnam się z karierą i z wolnością.”

Źródło “https://www.instagram.com/wywiadek.pl/”

Trzeciego lutego podczas trwania “zadymy” Prime MMA doszło to niespodziewanego telefonu. Na linii telefonicznej można było usłyszeć rozbawionego Soroko, który nie wydawałby się przejmować rzekomym powrotem do więzienia. Jak sam mówi trenuje i ma zamiar wystąpić na gali Prime MMA 19 lutego.

Celowy zabieg marketingowy, czy próba ratowania gali?

Możliwości niewystąpienia Soroko podczas pierwszej gali federacji Prime na pewno zmniejszyłaby atrakcyjność tego eventu i tym samym spowodowałaby mniejszą sprzedaż. Pozostaje nam czekać na oficjalne oświadczenie szefów federacji i Samego zawodnika.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty