Soroko jednak zawalczy! Więzienie go nie ominie?

Fot. Prime Show MMA

W ostatnim tygodniu opisywaliśmy potencjalny powrót do więzienia Adama Soroko. Zawodnik, który zyskała popularność po swoich spektakularnych walkach i oryginalnych wypowiedziach ma zakontraktowany pojedynek w Federacji Prime MMA. Jego przeciwnikiem ma być Damian “Stifler” Zduńczyk a cała gala startuje 19 lutego.

“Byku powiem Ci jednym pełnym zdaniem. Dostałem wyrok do odsiedzenia 9 lutego, więcej żegnam się z karierą i z wolnością.”

Źródło: “https://www.instagram.com/wywiadek.pl/”

Występ Soroko mógł być zagrożony. Zawodnik w jednym z wywiadów podał informację, że musi odbyć przymusową odsiadkę za “rzeczy z przeszłości”. Według poprzednich doniesień miał stawić się w areszcie 9 lutego. W takim wypadku jego występ na Prime byłby niemożliwy.

Na szczęście dla fanów sportów walki i samego Soroko, wyrok został odroczony na 2 miesiące. Soroko, będzie mógł podjąć rękawice i zmierzyć się ze Stiflerem na gali Prime 19 lutego.

“Konsekwencje mojej niekonsekwencji są takie, że teraz muszę się sądzić o jakieś głupoty. Adwokat jest na tyle fajnym gościem, że mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.”

Źródło: “https://www.youtube.com/watch?v=GbJye5iiR2c”

Jak sam mówi, jest mu bardzo ciężko dostosować się do panujących warunków. Ostatnie 10 lat życia spędził w zagładzie karnym, a tuż po swoim wyjściu, w moment stał się rozpoznawalny i trafił do federacji freak fightowej. Na ten czas skupia się na walce.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Prime MMA 1 – Data, Miejsce, Karta walk.
Gromda – kontrakty, kary i zarobki. Prawda wyszła na jaw.
Dawid Ozdoba o powrocie do MMA [VIDEO]


Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty