Robur: Pokonałbym każdego z Ekipy WK! + SPARINGI

Foto: WK Sklep

Jak dobrze wiemy, 4 czerwca odbędzie się gala High League 3, na której będziemy mieli okazję ujrzeć m.in. debiutującego Roberta Orzechowskiego z ekipy Warszawskich Koksów. Jego dwójkę przyjaciół mogliśmy oglądać na Fame MMA oraz High League 2.

Robur w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego przyznał, że czuje się bardzo dobrze przygotowany, i co więcej, jest najlepszy z całej czwórki jeśli chodzi o MMA. Jak sam dokładnie mówi:

Czy ja się czuje najlepszy? Tak. Nie no serio, tak, tak. Jestem w takim okresie przygotowawczym i ogólnie jeśli chodzi o MMA, no to nikt z chłopaków nie ma ze mną szans.

Jeśli Robur ma racje w tym co mówi to jego przeciwnika czeka ciężka przeprawa… W końcu Ponczek wydaje się być dobrym zawodnikiem. Stoczył dwie walki, zwycięską z Patrykosem, oraz przegraną z Dawidem Malczyńskim. Co prawda w tej drugiej niewiele miał okazję pokazać, lecz w pierwszej wykazał się dużą siłą i umiejętnościami zapaśniczymi.

Z resztą sami oceńcie! Na kanał Warszawski Koks wleciał odcinek ze sparingów przygotowawczych Roberta. Zapraszam do oglądania i wyrobienia własnej opinii, choć pamiętajcie, że sparing to nie walka.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty