Robert Pasut rozstał się ze swoją dziewczyną!

Foto: Fame MMA fanpage

Robert “Sutonator” Pasut, czyli największy wygrany ostatniej gali, gdzie to zwyciężył swój pojedynek z Japczanem oraz został ulubieńcem publiczności, wraz ze swoją byłą już dziewczyną nagrał materiał w którym opowiadają o tym, że ich związek dobiegł końca.

Była para wspomina, że próbowali nagrać ten film sporo wcześniej lecz było to za trudne dla Wiktorii (byłej dziewczyny Roberta), więc musieliśmy czekać na materiał 2 tygodnie dłużej.

W wielkim skrócie, Wiktoria wspomina, że zbyt dużo zainwestowała emocjonalnie i ogólnie swoją osobę w postać Roberta. Powiedziała również, że nie może przeboleć faktu, że Pasut ma za sobą mocno “warszawską” przeszłość, tzn. imprezy, narkotyki itd. Mówiła, że dla niej jest do nie do pomyślenia i ona w ten sposób żyć nie potrafi.

Robert i Wiktoria nie rozstali się w najgorszych warunkach. Na spokojnie byli w stanie nawet humorystycznie zamienić ze sobą słowo nawet podczas filmu, lecz widać, że między nimi jest jakieś napięcie i atmosfera jest mocno nieprzyjemna. Sam Pasut zaznacza to w tym materiale.

Dla osób, które są zainteresowane całym nagraniem, film poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty