Rewanż Linkiewicz i Lil Masti w Fame MMA? Będą rozmowy!

Na 4. edycji gali Fame MMA byliśmy świadkami debiutu w MMA Lil Masti, która to zmierzyła się z Martą Linkiewicz. W tym pojedynku, Marta została całkowicie zdominowana i w na tamtą chwilę nie było żadnej perspektywy na rewanż, lecz dzisiaj sytuacja wygląda nieco inaczej…

Temat został odkopany przy okazji konferencji do gali Fame 13. Marta Linkiewicz mierzyła się wtedy z Wayofblonde. Marta wspomniała, że jest chętna na rewanż z Anielą, a włodarze stwierdzili, że są w stanie “zakopać topór wojenny” z Lil Masti i taką walkę zorganizować.

Niewątpliwie dzisiaj taka walka miałaby zdecydowanie więcej sensu. Marta poprawiła swoje umiejętności i jest mistrzynią kobiet w Fame MMA. Aniela po swoim pojedynku z Ewą Brodnicką natomiast dalej pozostaje niepokonana w świecie freaków.

Niestety pojawia się tutaj problem natury biznesowej. Lil Masti obecnie reprezentuje fderację High League, Marta zaś Fame MMA. Ciężko będzie się tutaj dogadać, ale sama Aniela wspomniała, że lepiej by było, aby ta walka odbyła się w Fame MMA. Jak sama dokładnie wspomina:

Człowieku, ja jestem mega zajarana i ja już bym mogła ten rewanż robić. Tylko wiadomo, najlepiej by było to zrobić w Fame bo tam się zaczęła cała ta historia, wiesz, ile to trwa lat, ten konflikt cały. Wiesz, to wszystko co tam się dzieje. Jeśli uda się to zrobić to to będzie legendarna wojna tytanów

Lil Masti dla MMA BNB

Cały wywiad oczywiście poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty