Pudzian w spektakularny sposób nokautuje Materlę na KSW 70!

Dla wszystkich fanów sportów uderzanych wydarzenie KSW przyniosło ogromne emocje. Poza wieloma fantastycznymi walkami mieliśmy okazję zobaczyć prawdziwą bombę w oktagonie! Mariusz “Pudzian” Pudzianowski skrzyżował rękawice z byłym mistrzem KSW Michałem “Cipao” Materlą!

Mimo że na co dzień nie opisujemy wydarzeń związanych ze sportowym mma, to postanowiliśmy zrobić wyjątek.

Mariusz Pudzianowski związał się ze sportami walki niespełna 13 lat temu, wtedy też zakończył swoją przygodę ze strongmanami gdzie zdobywał między innymi, mistrzostwo świata, Europy i dumnie reprezentował nasz kraj. Myślę, że już parę lat wstecz można go było nazwać pełnoprawnym fighterem, ale dopiero dziś jesteśmy tego bardziej niż pewni!

Gdy ogłoszono pojedynek Pudzian vs Materla wielu wieszało psy na Mariuszu. Wypowiedzi ekspertów i ludzi związanych ze sportami walki, nastawiały jednoznacznie na wygraną Materli. Michał od małego trenował sporty walki, był mistrzem KSW w latach 2012-2015 i jego umiejętności oraz doświadczenie jest olbrzymie! To właśnie doświadczenie miało być kluczowe w tym pojedynku. Jak się później okazało, większość “ekspertów” się myliła.

Walka trwała dokładnie 107 sekund! Tyle czasu potrzebował Mariusz Pudzianowski, aby położyć na deskach Materlę a wszystko za sprawą potężnego podbródkowego który zwalił z nóg Michała, i ten padł nieprzytomnie na deski.

Po walce Mariusz nie krył wzruszenia, jak sam mówi, 13 lat ciężko pracował na ten moment.

Mariuszu jesteś fenomenalnym sportowcem! Gratulujemy!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty