Pudzian w Fame MMA? To możliwe!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski jest bardzo gorącym nazwiskiem na polskiej scenie MMA. Niejednokrotnie był on wymieniany jako potencjalny przyszły zawodnik dla Fame’u. Czy to faktycznie dojdzie do skutku?

Fame niejednokrotnie udowadniało, że może zaangażować naprawdę wiele osób. Mają do tego możliwości. Nie ma jednak co ukrywać, że Pudzian to już jedna z najwyższych możliwych półek.

Nie jest tajemnicą, że Fame od jakiegoś czasu pracował lub dalej pracuje nad ściągnięciem Mariusza do federacji. Piszę “lub pracował” ponieważ możliwe, że jest to dopięte!

Większe wskazówki mogliśmy zauważyć w wywiadzie Boxdela, jednego z włodarzy, dla Mateusza Kaniowskiego. Tak się składa, że Michał Baron był obecny na roast’cie Pudziana. Kaniowski spytał go dlaczego się tam zjawił. Jego rozmówca co prawda odpowiedział, że po to, aby obejrzeć ciekawe show, lecz Mateusz ciągnął temat…

Dziennikarz dopytywał Boxdela o możliwy angaż Mariusza w Fame. Na to Boxdel nieco się zestresował i odpowiedział “Nie wiem, ale fajnie by było. Póki co nie mogę zdradzać takich informacji”. Jak sam Mateusz zauważył, gdyby faktycznie nic nie było na rzeczy, włodarz od razu by zaprzeczył i temat by się skończył. Michał nawet zwrócił uwagę, że Mateusz stosuje skuteczne “sztuczki” i wie jak wymusić odpowiedź na jego rozmówcy.

Od tego czasu temat ucichł, aż do momentu wstawienia przez Wojtka Golę zdjęcia na Instagramie. Oto one:

Oczywiście takie zdjęcie nie musi oznaczać podpisania kontraktu, lecz niejednokrotnie było wspominane, że to Wojtek Gola często odpowiada za prowadzenie negocjacji z zawodnikami i jeździ do nich, aby podpisywać kontrakty. Warto dodać, że nie odbywało się żadne publiczne wydarzenie, więc panowie nie spotkali się przypadkiem przy okazji jakiejś imprezy, tylko prywatnie, między sobą.

Ciekawe są również komentarze pod zdjęciem.

Co oznacza emotka Boxdela? Co Szeli ma na myśli pisząc “w końcu”? Czym tak zaskoczona jest Patrycja?

Ciekawy wątek jest z Majewskim, który kiedyś wspomniał, że chciałby zawalczyć z Pudzianem. Jego komentarz odnosi się do tych słów, choć tutaj można wyczuć żartobliwość wpisu Daniela.


Oczywiście wszystko to tylko spekulacje, a możliwe, że włodarze dają nam takie wskazówki, żeby było głośno o tym temacie, a my właśnie się nabraliśmy i spełniamy ich plan. Mamy jednak nadzieję, że ta sprawa zostanie dopięta. Ten angaż byłby czystym OGNIEM.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty