Pudzian dementuje plotki o przejściu do Fame MMA!

Mariusz Pudzianowski, legenda polskiego MMA był gościem Hejt Parku 23 maja. Program prowadził Mateusz Borek i poruszył z Pudzianem wiele ciekawych tematów. Między nimi było odniesienie się do domysłów o przejściu do Fame przez gwiazdę KSW.

Niedawno pisaliśmy o możliwym angażu Mariusza Pudzianowskiego w Fame MMA.
SPRAWDŹ: Pudzian w Fame MMA? To możliwe!

Oczywiście, były to tylko daleko idące domysły i jak zawsze w takich sprawach, trzeba było te słowa brać z odpowiednim dystansem.
Doczekaliśmy się stanowiska samego zainteresowanego w tej sprawie. Oto jak Pudzian wypowiedział się nt. plotek o jego przejściu do Fame MMA:

Usiąść i porozmawiać to ja mogę z każdym na różne tematy. Tak, akurat było zdjęcie zrobione z Wojtkiem Golą, akurat przypadkowo było zrobione. Wojtek się spytał czy może wstawić, ja mówię “Proszę bardzo, Wojtku, wstawiaj, jest to tylko normalne zdjęcie”, a wiadomo, że on jest związany z Fame, to od razu były domysły czy ja przechodzę do Fame. Nie, nie przechodzę do Fame na dzień dzisiejszy. Usiedliśmy pogadaliśmy sobie. Wojtek spytał czy może będzie taka możliwość, ja mowie “Kto wie co będzie za 4, 5 czy za 3 lata?” Na dzien dzisiejszy pracuje z KSW, jest mi dobrze i na razie tak jest.

Pudzian dla Kanału Sportowego, Mateusza Borka

Cały odcinek Hejt Parku z udziałem Pudziana i Borka:

Ciekawym faktem jest, że Pudzianowski nie wyklucza takiej opcji w przyszłości i nie podchodzi sceptycznie do biznesu Wojtka Goli i spółki. Z jego wypowiedzi wynika, że póki co nie ma szans na transfer w najbliższej przyszłości, ale jak sam Pudzian wspomniał – “Kto wie co będzie za 3 lata?”

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty