Problem kontraktowy w High League…

Chcielibyśmy poruszyć problem, który, według nas, jest zdecydowanym błędem ze strony High League. Konkretniej chodzi o pewien zapis w kontraktach zawodników, a raczej jego brak.

Wczoraj, w karcie społeczności na kanale MMAPLtv został opublikowany post, który informuje o tym, że strona ta, zorganizowała konfrontację (prawdopodobnie online) pomiędzy dwoma przeciwnikami nadchodzącej gali High League – Amadeusza i Bomby.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że panowie już oficjalnie zawalczą między sobą na High League 4.

Jak wszyscy dobrze wiemy, przed samą galą na której mają miejsce walki, odbywają się konferencje podczas których dochodzi właśnie do pierwszych konfrontacji między zawodnikami. Wtedy też bardzo często konflikty eskalują, przez co atmosfera jest podgrzewana.

Oprócz konferencji, odbywają sie również inne programy. W przypadku High League są to między innymi “Rundki”, które poświęcają dużo więcej czasu dla jednej z par. To tam jest okazja, aby merytorycznie wyczerpać konflikt przed zwieńczeniem go w oktagonie.

Instagram High League

Jak ma się to do problemu kontraktowego w High League?

W taki sposób, że taka konfrontacja zorganizowana przez MMAPLtv nie ma ograniczenia czasowego i najzwyczajniej w świecie istnieje duże prawdopodobieństwo, że panowie “wystrzelają” się ze wszystkiego.

Już dzisiaj możemy obserwować sytuację w której to prowadzący jakichś programów przerywają rozmowę między zawodnikami tłumacząc to tym, że chcą zostawić coś np. na F2F, Rundki czy następną konferencję.

Nawet w takiej sytuacji nietrudno jest zauważyć wypalenie się konfliktu i niechęć do ciągnięcia tematów przez zawodników. To co dopiero się stanie, gdy dołożymy do tego konfrontację na kanale MMAPLtv, która ma odbyć się przed jakimkolwiek oficjalnym programem od High League?

Jak dobrze wiemy, “dymy” na konferencjach to najczęściej większość show jakie generuje ogólnie zestawienie. W szczególności, gdy mówimy o freakach. Federacja płacąc gażę zawodnikowi, płaci mu również za to, aby pojawiał się właśnie na konferencjach i innych programach związanych z galą. W tej sytuacji, High League traci naprawdę dużo, ponieważ po wystrzelaniu się na cudzym podwórku, zarówno Amadeusz, jak i Bomba mogą nie być tak aktywni podczas transmisji spod szyldu Wysokiej Ligi.

Wystarczyłby zapis w kontrakcie, który uniemożliwiałby bezpośrednie, publiczne konfrontacje między zawodnikami, które organizują inne media. To rozwiązałoby ten problem, który według nas – jest poważniejszy niż może się wydawać.

Podsumowując: High League niestety traci na tej sytuacji sporo. Mamy nadzieję, że mimo wszystko na konferencji zobaczymy obu panów z pełną siłą i zapałem i nie zabraknie tych wręcz mitycznych już “dymów”, których wszyscy tak bardzo pragniemy.

EDIT: KONFRONTACJA ZOSTAŁA ODWOŁANA

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty