Poznaliśmy przeciwnika Bad Boya! Don Diego vs Denis na High League 3!

Już ponad tydzień temu Denis Załęcki znany szerszej publiczności jako “Bad Boy” został ogłoszony jako zawodnik, który wystąpi na gali High League 3. Dziś poznaliśmy jego przeciwnika.

Występ Bad Boya na HL3 był spekulowany od dłuższego czasu. Po dobrym występie i wygranej z Alanem Kwiecińskim, Denis zyskał rozgłos i poważane federacji High. Dziś już wiemy, że przeciwnikiem Denisa na 3 gali High League będzie Don Diego Kubiszyn.

Denis w wymownych słowach skomentował swoją przyszłą walkę i podsumował przeciwnika. Jedno jest pewne, dymów nie zabraknie!

“Wiem, mówiłem, że z pieskami grabowskiego tylko w mojej federacji @thewar.pl , ale ten, z którym zmierzę się w czerwcu podczas gali @highleague_official 3, dosłownie tę walkę sobie wypłakał. Swoim ciągłym płaczem i lamentem w mediach, jaki to ja jestem zły i niedobry i jak bardzo chce mnie nauczyc.. Tylko czego? Szacunku, pokory czy godności? Nic z powyższych nie wchodzi w grę, bo to zwykły atencjusz, który sam nie wie za dużo o tych wartościach. No, ale on też ma jakieś zalety, prawda? Sportowiec i zawodnik- świetny, no i na tym jego plusy się kończą. 😅 Już dawno zamienił szacunek do samego siebie na $$$! Zresztą sam mówił, że chciałby walczyć dla freakowych federacji „bo te frajery z gromdy, mu nie płacą za wiele”. Dam Ci to, czego ta twoja śmieszna federacja, dla której walczysz, Ci nie dała, a o czym tak kure***o marzysz! HAJS i FAME. Przedstawiam wam mojego przeciwnika, który ma zresztą chyba na moim punkcie lekką obsesję.😳 Mój największy fan- Mateusz Kubiszyn. Zaczynam się już bać, bo on tylko Denis to, Denis tamto, chce walki z Denisem no i Denis.. Nic innego w jego postach i wypowiedziach nie znajdziecie, więc jeśli chcecie posłuchać więcej o mnie, to zaobserwujcie Mateuszka. Wpadajcie do niego na insta i razem spełnijmy jego największe marzenia o lajkach i follow, a ty Mateuszku pamiętaj, że to wszystko zawdzięczasz tylko i wyłącznie mi! 😁 Każdy lajk i każdy obserwujący, który teraz Ci dojdzie, jest tam tylko i wyłącznie z mojego powodu! Wisisz mi dobrą flaszkę za to mordko! No tak i pamiętaj o tych publicznych przeprosinach, które tak deklarowałeś mi w wiadomości prywatnej, gdy przepraszałeś za swoje chujowe zachowanie. 🖤”

Oficjalny Instagram: bad_boy_denis_
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty