Poznajcie Polaka! Adrian Polański – Historia

Adrian “Polak” Polański czyli kolejna kontrowersyjna postać w świecie polskich freakfightów. Ma on najwięcej stoczonych pojedynków na gali Fame ze wszystkich zawodników. Miewał swoje wzloty i upadki, zapraszam do przeczytania historii Adriana Polaka.

Adrian Polak, a właściwie Adrian Polański urodził się w 1996 roku w Warszawie. Adrian od najmłodszych lat był problematycznym dzieckiem. Dużo konfliktów i sprzeczek rozwiązywał siłą. Lekarze stwierdzili u niego ADHD, więc jego rodzice w wieku 7 lat zapisali go na Kickboxing, aby tam mógł wyładować swoją agresję. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów. W 6 klasie podstawówki zapadła decyzja o wysłaniu go do internatu z powodu niezliczonych ilości bójek, w które wplątywał się Adrian.


Dołączył do słynnego projektu, w który byli zaangażowani inni streamerzy, czyli YouTube Shore. Tam rozpoczął się legendarny już konflikt z Amadeuszem Ferrarim, w tle oczywiście słynna bułka.Lecz to co dało okazję pokazać się Adrianowi największej dotychczas ilości osób było oczywiście Fame MMA.
Polak pojawił się już na pierwszej gali spod szyldu Fame. Zmierzył się on w walce z Danielem Magicalem, bardzo popularnym patostreamerem. Pokonał go po jednogłośnej decyzji sędziowskiej. Walka odbyła się w formule bokserskiej. Przy okazji promocji tej gali narodził się jego konflikt z Dawidem Ozdobą.Następnym pojedynkiem Adriana, był o mistrzostwo kategorii do 77kg podczas Fame MMA 2. Zmierzył się on z Dawidem Malczyńskim. Walkę przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Przy okazji przygotowań do tej walki, Adrian Polak wypuścił diss na swojego przeciwnika, który spotkał się z bardzo mieszanym odbiorem. Wspominam o tym, ponieważ jak się okazuje Adrian Polak w przeszłości miał epizod muzyczny, nagrał pare kawałków, a nawet grał kilka małych koncertów.Nadchodzi Fame MMA 3. To już 3 gala z rzędu na której pojawia się Adrian Polak, lecz nie było to w początkowym planie. Adrian wszedł na zastępstwo za Dawida “Ambro” Ambroziaka i zmierzył się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.
Niewątpliwie Adrian Polański całkowicie przegrał tę walkę, lecz według sędziów było inaczej i zostało mu zaliczone zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję. Doszło tu do wielkiego skandalu i narodzin mema, który mówi że Adrian Polak i tak wygra przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Po proteście Kasjusza wynik walki został zmieniony.

Jest decyzja FAME MMA dotycząca walki Don Kasjo vs. Adrian Polak! - MMA PL
mma.pl

Fame MMA 4 i kolejny występ Adriana! Tym razem walka, która była najbardziej naładowana negatywnymi emocjami ze wszystkich czterech, ponieważ przeciwnikiem Adriana był Amadeusz “Ferrari” Roślik.
Przy okazji promocji tej gali równiez mogliśmy usłyszeć diss, który nagrał Adrian Polak. (Ciekawostka: Na klipie znajduje się Norman Parke.)
Byliśmy tutaj świadkami bardzo wyrównanej walki z której to zwycięsko, przez decyzję, wyszedł bohater tego artykułu. Amadeusz nie uznaje jednak zwycięstwa Polaka. Warto zaznaczyć, że był to okres w którym Adrian Polak miał największe wsparcie od publiczności, głównie ze względu na to, że Amadeusz zaliczał wtedy swój najgorszy okres we freakowej karierze.Następna gala w której mogliśmy obejrzeć Adriana była oczywiście gala Fame MMA, lecz nie w Polsce, tylko w Wielkiej Brytanii. Pewnie wielu was to zdziwiło, ale tak, Fame zorganizowało jedną gale w UK, lecz okazała się ona niewypałem. Zawalczył on tam ponownie z Dawidem Malczyńskim i po również całkiem wyrównanym, lecz słabym pojedynku wygrał Adrian Polak, ponownie przez decyzję, lecz sam Dawid Malczyński nie uznaje swojej porażki w Wielkiej Brytanii. To już kolejna walka Adriana w której zwycięstwo nie jest oczywiste.

Adrian Polak pokonał Dawida Malczyńskiego na FAME MMA UK! - Realnews.pl
realnews.pl


Fame MMA 7 czyli rewanż Adriana z Amadeuszem. Obaj panowie zapewniali nas przed walką, że nie dojdzie do decyzji jak poprzednio i zwycięzca będzie tym razem oczywisty. Mieli rację. Podczas walki Adrian Polak został poczęstowany soczystym prawym sierpowym, a gdy już półprzytomny złożył się na kolana, otrzymał potężnego soccerkicka, który zdyskwalifikował Amadeusza. Adrian Polak po tym ciosie stracił przytomność na dłuższą chwilę, lecz do jego rekordu wpadła kolejna wygrana, tym razem przez dyskwalifikację.Kolejna walka Adriana miała miejsce podczas jubileuszowej gali Fame MMA 10. Zmierzył się on trzeci raz z Dawidem Malczyńskim, a drugi raz o jego pas. Wszedł on za kontuzjowanego Wiewióra, który to pierwotnie miał zawalczyć o mistrzostwo. Tym razem Polak miał okazję zaserwować swojemu przeciwnikowi ciężki nokaut. Po tej gali Adrian Polak został mistrzem kategorii 77kg.

Fame MMA 12. Kto będzie walczył 20 listopada? - VOX FM
Radio Vox FMPierwsza obrona pasa przez Adriana miała miejsce na ostatniej gali, czyli Fame 12. Zmierzył się on z Wiewiórem, który wrócił po kontuzji i dostał to co mu się należało, czyli walkę mistrzowską. Starcie to przegrał przez decyzję i jego pierwsza obrona okazała się dotychczas ostatnią. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka został i jest obecnym mistrzem kat. do 77kg.

Nowy mistrz FAME MMA! Adrian Polański stracił pas kategorii półśredniej!  „Wiewiór” wygrywa – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki
Strefa MMA

Aktualnie możemy obserwować Adriana w jego przygotowaniach do Fame MMA 13, gdzie już trzeci raz zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. Walka odbędzie się w stypulacji bez limitu czasowego. Niewątpliwie między nimi iskrzy bardziej niż kiedykolwiek. Chyba kazdy widział ostatnią konferencję Fame, w której to padały liczne oskarżenia i za sprawą której została odkopana cała, słynna afera budowlana.

FAME MMA 13. "Ferrari" i "Polak" będą walczyć do upadłego

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Poznajcie Don Kasjo! Historia Kasjusza Życińskiego
Poznajcie Denisa Załęckiego. Historia “Bad Boya”

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty