Poznajcie Don Kasjo! Kasjusz Życiński – Historia.

Kasjusz Życiński to osoba, która znikąd pojawiła się w świecie showbiznesu i narobiła ogromnego szumu. Jedni go kochają, drudzy nienawidzą, lecz nie można odmówić mu umiejętności prowadzenia własnej sylwetki w internecie i osiągnięcia czegoś dużego, z niczego.

Don Kasjo, czyli Kasjusz Gracjan Życiński urodził się 1 stycznia 1992 roku w Iławie. Nigdy nie miał łatwego dzieciństwa. Jak sam wspomina, wychował się w “totalnej patologii“. Ma 3 starszych, 3 młodszych braci i 2 najstarsze siostry. Ojciec Kasjusza był wyśmiewany, że nie potrafi spłodzić syna, co sprowokowało go do dalszego rozmnażania się. Kasjusz również wspominał, że największy konflikt miał ze swoim bratem, Adrianem, który krytykował go za jego poczyniania i pomysły.

Ale gość ma szczenę, to jest brat don Kasjo? Bo... - dzikiwonsz21 - Wykop.pl
Zdjęcie Don Kasjo z jego bratem. Przepraszamy za jakość zdjęcia, lecz w takim stanie zostało ono już opublikowane na Instagramie Kasjusza.

Kasjusz wspominał, że dorastał w ciężkim otoczeniu i nieraz miał zatargi z rówieśnikami, a nawet z prawem. Dzięki temu, złapał on wspólny język z popularnym ostatnio Soroko, który mówi, że z Kasjuszem mają wiele wspólnego.

Don Kasjo o Soroko: No i to mi się podobało, ja też pochodzę z podwórka to  wiem jak to czasem bywało! - MMA PL

Zanim Kasjusz pojawił się w sferze publicznej czysto zajawkowo boksował i dał sobie 5 lat, aby wejść na poziom europejski. W przeciwnym razie obiecał zakończyć profesjonalną karierę. W międzyczasie treningów bokserskich Kasjusz pracował u swojego kolegi jako doradca finansowy, potem w banku, a potem zorientował się, że może zarabiać dużo więcej pieniędzy zakładając własną firmę, co z resztą zrobił. Udzielał on w niej porad dotyczących kredytów i spraw okołofinansowych.

Jak się okazuje, Kasjo pomimo tego, że jest spontanicznym człowiekiem i nie przygotowuje się do wystąpień publicznych, codziennie analizuje swoje zachowanie z poprzedniego dnia, a raz na miesiąc przysiada do głębszej analizy swoich poczynań z całego miesiąca. Jak sam również wspomina, całą swoją ścieżkę kariery zaplanował 4 lata wcześniej i przedstawił swój plan swojej rodzinie, która nie przyjęła go zbyt ciepło.

Pierwsze podejście do showbiznesu Kasjusz zrobił zgłaszając się do programu Top Model, gdzie poznał swojego przyjaciela, “Sashę“. Finalnie Życiński nie dostał się do finałowej 15-stki. Wspominał on, że był nawet typowany na zwycięzcę całej edycji, lecz nie przeszedł dalej dlatego, że nie chciał on sprzedać swojej ciężkiej historii przed kamerą. W tym temacie pojawia się również plotka, jakoby Kasjusz miał pojawić się na nagraniach z piwem, za co został wyrzucony z programu.

Kasjusz . (Kasjo) - model Gdańsk, portfolio, zdjęcia, wymiary - maxmodels.pl

Następnym przystankiem w showbiznesowej karierze Kasjusza było Warsaw Shore, przez które pokazał swoją osobę szerokiej publice. Występował tam przez długi czas, nawet podczas przygotowań do walk. Był ogromnym ulubieńcem publiczności i jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników, lecz zdecydował się opuścić program. Jak sam mówi:

Możliwe, że przyszedł czas, aby powoli dać się kogucikom pobawić, bo ja ich trochę przygaszam. (…) Ja raczej, jak podejmuję decyzję, to zerojedynkowo. Gdy już podejmę decyzję, to koniec. Zdradzę wam, to jest mój ostatni sezon.

Życiński pojawił się również w programie “Ex na plaży” ” i tam skonfliktował się z Dawidem “Ambro” Ambroziakiem. Nie wiedział wtedy jeszcze, że ten spór otworzył mu furtkę do pokazania się największej ilości osób dotychczas. Panowie dostali walkę na Fame MMA.


Niespodziewanie Kasjusz zbudował ogromną karierę we freakowej federacji. Okazał się on sporym “zadymiarzem” i charyzmatycznym człowiekiem i to sprawiło, że widzowie dalej chcieli go oglądać. Z jednej z najmniej istotnych walk na Fame MMA 3 i 4, przeskoczył na co-main event z Marcinem Najmanem na Fame 8, po to, aby móc zamykać show podczas Fame MMA 10 z Normanem Parkiem oraz 12 z Marcinem Wrzoskiem i Michałem “Boxdelem” Baronem. Fame MMA opuścił z rekordem 6-1 (on sam, osobiście uznaje rekord 7-0). Po tym jak właściwie osiągnął chyba wszystko co się dało w Fame, został twarzą nowo-powstałej federacji Prime Show MMA, której pierwsza edycja odbędzie się 19 lutego.

Don Kasjo o rywalu na Fame MMA 12: „Jest na wysokim poziomie, bo jest ze  sportowych federacji” – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Historia Kasjusza pokazuje, że pomimo ciężkich warunków w dzieciństwie, osiągnięcie popularności, sukcesu i bogactwa jest możliwe, wystarczy mądrze to rozegrać. Życiński nie ukrywa zadowolenia i dumy z tego co udało mu się osiągnąć. Wspomniał nawet, że jego największy rodzinny “wróg”, czyli brat Adrian, zwrócił się do niego pogratulować mu tego, że zrobił to co zapowiadał. Co ciekawe, Kasjusz mówi, że nienawidzi całego świata showbiznesu, nie traktuje go poważnie i nie ma stamtąd żadnych znajomych. Pojawił się tam jedynie i tylko dla pieniędzy.

OSIĄGNIĘCIA KASJUSZA:
-Brązowy medal Mistrzostw Polski w boksie 2014r. w wadze półśredniej
-Walka z Adylbekiem Niyazimbetowem (dwukrotny srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich)
-Najlepszy rekord w świecie polskich freakfightówTotal
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty