Powrót Don Kasjo do Fame MMA? “To kwestia czasu”

Zawodnik Fame MMA, który miał okazję zawalczyć na 13. edycji gali naprzeciw Hejtera, czyli Rafał “Takefun” Górniak przy okazji oglądania materiału Marcina Malczyńskiego wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Kasjusza do Fame MMA.

Jak Takefun zapatruje się na potencjalny powrót Don Kasjo do Fame? Tutaj cytat:

“Podejrzewam, że prędzej czy później dojdzie do pogodzenia między Fame, a Kasjuszem, ponieważ Fame jako federacja, jako firma zawsze będzie szukała przede wszystkim zysku w pierwszej kolejności. Wydaje mi się, że jakiś honor i zasady w momencie, gdy prowadzi się dużą firmę nastawioną na duże zyski to jest coś co odchodzi na plan G i dojdzie do pojednania, prędzej czy później dojdzie do pojednania i zrobią jakąś głośną walkę. Zrobią jakąś szopkę z przeprosinami i podadzą sobie rękę.

Fragment wypowiedzi Takefuna z jego streama

Ale czy powrót Don Kasjo do Fame MMA jest w ogóle możliwy?

Cięzko stwierdzić. Nie jest tajemnicą, że relacje między Kasjuszem, a federacją Fame mają się słabo. Regularnie możemy oglądać przytyczki między Boxdelem, a Życińskim, ale nie oszukujmy się, że nie o prawdziwe relacje tutaj chodzi. Taki powrót spotkałby się z ogromnym zainteresowaniem i byłby niewątpliwie wielkim sukcesem medialnym jak i finansowym.

Kasjusz jest obecnie w innej federacji, jest nawet jej twarzą. Chodzi tutaj oczywiście o Prime MMA, które otwarcie rywalizuje z Fame. Nie mamy pojęcia jak wygląda kontrakt między Kasjuszem a Prime, więc ciężko stwierdzić, czy jest tu jakiekolwiek pole na takie rozwiązanie. Mimo wszystko jest możliwym, aby Kasjusz zawalczył na zasadzie “wypożyczenia” do Fame’u, tak jak robi to np. Fagata lub Marcin Dubiel w High League. Właściciele Prime prawdopodobnie dostaliby odpowiednią zapłatę lub % z wygenerowanych zarobków i wszyscy byliby szczęśliwi.

Mało prawdopodobnym scenariuszem jest jednak ten, w którym Kasjo całkowicie opuszcza Prime i wraca do Fame. Jego narracja i słowa, które padły po prostu mu już na to nie pozwalają. Byłby uznawany za bardzo niesłownego i fałszywego człowieka.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty