Ostra wymiana zdań między Alberto a Tyborim! Będzie solówka?

Alberto został zapowiedziany podczas jednej z konferencji przed High League 2 jako zawodnik na następnej gali. Nie został ujawniony jego przeciwnik, ale dużo osób zestawiało go z Pawłem Tyburskim. Z relacji Tyboriego wynika, że panowie nawet spotkali się i dogadali co do tej walki, która w ogólnym rozrachunku nie będzie mieć miejsca.

Sfrustrowany Paweł postanowił przerwać milczenie w tej sprawie i jak sam pisze:

Alberto, powiedziałeś, że jak dostaniesz dobry kontrakt to zawalczymy. Dostałeś kontrakt w HIGH League, podejrzewam, że dobry, i walki dalej nie ma. Co jest, obsrałeś zbroję? Jeżeli boisz się mnie, masz jakieś obawy, nie jesteś na mnie gotowy, to po prostu to powiedz. Jeżeli ja nie jestem na kogoś gotowy, nie chcę z nim walczyć to mówię to otwarcie. A Ty nadal grasz chojraka, farmazonisz, kreujesz się w mediach na kogoś, kim nie jesteś. Wychodzi na to, że jesteś zwykłym obsrańcem. Stary, Ty nawet mógłbyś być obsrańcem, bo to ludzka rzecz. Tylko głupiec się niczego nie boi. Ale Ty jesteś największym pozerem jakiego poznałem. A mieliśmy okazję się poznać i obiecałeś mi walkę jak Ci zapłacą. Zapłacili, kontrakt jest, walki dalej nie ma. Jesteś największym pozerem jakiego znam. Weź sobie to do serca i podejmij rękawice.

Alberto nie kazał długo czekać na odpowiedź i odniósł się w ten sposób:

Słuchaj, jesteś takim trochę plastikowym kozakiem. Moja pozycja jest prosta – chciałem z Tobą walczyć, ale Ty poszedłeś do Prime Show MMA. Teraz jesteś taki kozak, to po mojej walce, którą będę miał w HIGH League łapiemy się. Ale ja nie daję Ci żadnej walki na gali tylko napierdalamy się na ulicy. Ustawiamy się i się napierdalamy, jeśli masz do mnie problem. Bo czuję, że masz do mnie jakiś problem, a nie chcesz normalnie z klasą jak zrobił to Szeliga. Ty próbujesz robić popelinę.

Paweł Tyburski ponownie odpowiedział na Instastories, wspominając:

Zaniemówiłem Alberto kurwa, ale okej zrobimy tak jak chciałeś. Do zobaczenia! Jak ty stary możesz się tłumaczyć tym, że ja poszedłem do Prime jak chciałeś się ze mną bić. Przecież ja w każdej chwili mogę iść do High League i tam walczyć. Mnie nic nie wiąże z żadną federacją, aktualnie. Więc co ty kurwa wymyślasz stary? Pogrążasz się w swoich farmazonach. Myślisz, że ktoś w to uwierzy? Ja jestem plastikowy? No kurwa, to wyjdź z tą plastikową ciotą, sprawdź się! I powiem jeszcze jedno, ja do nikogo nie mam problemu nie mam, bo jeżeli bym miał to bym go już dawno rozwiązał. Poza tym, “z klasą”? O czym to kurwa mówisz chłopie. Dostałeś propozycję od mojego menagera i High League też dostało propozycję na którą nie odpowiedziałeś. To o czym ty kurwa mówisz? Co ja mam klęknąć przed Tobą, stary? Jak widać jedynym sposobem na jakikolwiek odzew to wywołanie cię do tablicy, bo tak bardzo dbasz o ten fikcyjny, gangsterski wizerunek, że musiałeś się odezwać, zapewne z wielkim bólem. Musiałeś nawet zaproponować mi solówkę, której tak bardzo nie chcesz w swojej głowie, no ale nic, słowa padły także już do zobaczyska, mordka.

Wynika z tego, że Tyburski zgodził się na zaproponowaną przez Alberto walkę na ulicy. Ciekawe czy dojdzie ona do skutku czy jednak panowie załatwią spór w oktagonie. Na pewno będziemy aktualizować sytuację, więc zapraszamy do śledzenia strony!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty