Oficjalnie! Sheeya nie zawalczy na Fame MMA 14!

Foto: Fame MMA fanpage

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o doniesieniach w sprawie potencjalnego zagrożenia walki kobiet, dokładnie Sheeya vs Laluna. Niestety zagrożenie przerodziło się w oficjalne anulowanie walki. Sheeya nie zawalczy na gali Fame MMA 14!

Fame MMA na swoim Instagramie pisze:

Niestety ☹️ Sheeya doznała kontuzji (awulsyjne złamanie paliczka bliższego i uszkodzenie więzadła pobocznego odpromieniowego w kciuku prawej dłoni), która eliminuje ją z występu na gali FAME 14.
Klaudia, wracaj do zdrowia i widzimy się niedługo w oktagonie!😘❤️
PS Nową przeciwniczkę Laluny poznacie na II Konferencji FAME 14 🕵️‍♂️

Instagram Fame MMA

Klaudia wspominała podczas F2F o swojej kontuzji. Powiedziała tam, że jest możliwość, aby weszła z tą kontuzją do walki, lecz wiąże się to z bólem przy każdym ciosie, a co ważniejsze i najważniejsze, wiązałoby się to z ogromnym ryzykiem, którym jest mocne uszkodzenie ścięgien wokół palca co mogłoby doprowadzić nawet do permanentnych uszkodzeń i problemami w zakresie ruchu całej dłoni.

Jak widać Sheeya postanowiła na spokojnie doleczyć kontuzję i wrócić z przytupem oraz nie ryzykować swoim zdrowiem. Rozsądna decyzja. Mimo braku walki, swojego występu nie może zaliczyć do tych negatywnych. Zyskała duży rozgłos i sympatię wśród fanów, a w dodatku (jak można wywnioskować z postu Fame), ma zagwarantowaną inną walkę. Klaudii życzymy zdrowia, a my czekamy do konferencji, aby poznać zastępstwo.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty