Norman Parke ostro o Tyburskim: “Jest jak zdesperowana dz*wka”

Paweł Tyburski od jakiegoś czasu nie chce zejść z naszych ekranów. Pojawiał się wcześniej na konferencji High League próbując załatwić walkę z Alberto, po czym podpisał go Prime. Dziś mamy do czynienia z eskalacją konfliktu między nim, a Normanem Parke

Mimo, że Tybori ma zakontraktowanego rywala, którym jest Soroko, to nadal nie przestaje on zaczepiać innych zawodników. Swój celownik umieścił na Normanie Parke i to z nim będzie chciał zawalczyć w najbliższej przyszłości.

Norman powiedział, że zgodzi się, jeśli ten poliżę podeszwę jego klapka. Wydawało się jakby Tyburski naprawdę zastanawiał się nad zrobieniem tego, lecz finalnie do tego nie doszło.

Następnie Norman w wywiadzie wspomniał, że jemu nie zależy na tej walce, ponieważ byłaby dla niego piekielnie łatwa. Następnie w bardzo ostrych słowach opisał zachowanie Pawła:

Szuka atencji bo nie walczył od dłuższego czasu. Jest jak zdesperowana dz*wka na ulicy czerwonych latarni. “Chodź potrzebuję pieniędzy, chodź, niech ktoś mnie wyr*cha”. Dla mnie nie ma problemu! Kiedy będzie na ziemi, będę walił go łokciami, jeden za drugim. Po walce będzie krzyczał “Tak, udało mi się przewalczyć jedną rundę z profesjonalnym zawodnikiem! Zrobiłem to!” To wszystko co będzie mógł powiedzieć. Tak czy siak będzie po prostu zlany.

Norman Parke dla KOLOSEUM

Cały wywiad w którym poruszane są również inne kwestie znajdziecie poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty