Norman Parke kontuzjowany! Wypada z karty Prime MMA!

Norman Parke został zapowiedziany jako jeden z zawodników, który weźmie udział w drugiej edycji gali od Prime MMA. Już od początku, te wypożyczenie/transfer z Fame MMA wiązało się z wieloma kontrowersjami, a nawet publiczną dyskusją między obiema federacjami na Twitterze.

Norman Parke kontuzjowany! – Co dalej?
Okazuje się, że cała ta wrzawa i dyskusja była niepotrzebna, ponieważ prawdopodobnie do walki Parke’a nie dojdzie. Napisał on na Instagramie, że uniemożliwia mu to kontuzja ręki, której nabawił się podczas walki na Fame MMA.

Norman Parke na IGS

Trzeba zaznaczyć, że jest jeszcze szansa, że Norman Parke robi sobie żarty. Nie byłby to pierwszy raz, gdy ten zawodnik nakręca jakąś aferę lub kontrowersje bezpodstawnie. Przed walką z Kasjuszem na Fame 10 kilkukrotnie pisał na swoim Stories, że walka się nie odbędzie, a jednak jak już wiemy – miała ona miejsce.

Była wtedy mowa o negocjacjach między KSW, a Fame, więc sytuacja faktycznie mogła być dynamiczna. Kontuzja to nieco inna sprawa więc niestety szansę na autentyczność tej kontuzji rosną.

Zawsze jednak istnieje cień szansy, że Norman jednak pojawi się w roli zawodnika na najbliższej gali Prime i zobaczymy jego kolejną świetną walkę. Wiadomo, zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli to prawda, to życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty