Czy Nitrozyniak kupował narkotyki Kamerzyście?

Foto: Fame MMA fanpage

W ostatnim czasie Nitrozyniak nie schodzi z ust zarówno swoich obrońców jak i hejterów. Codziennie Jacek Murański na swoim instagramowym profilu udostępnia niesprzyjające komentarze swoich obserwujących na jego temat. Jakby tego było mało, to sam Sergiusz rzuca sobie kłody pod nogi, poprzez swoje pełne szczerości wypowiedzi na live.

Podczas transmisji live na swoim oficjalnym kanale youtube, Nitro, opowiadał o tym jak rzekomo kupował narkotyki Kamerzyście (Łukaszowi Wawrzyniakowi)!

“Opowiem wam, ten, jedną anegdotkę. Był Fame, jakoś we wrześniu albo październiku, nie wiem którego roku, ale w Łodzi był, będzie trzeba to tym, to po transakcji bankowej znajdę. Bo on się zawsze na takiego milionera kreuje, podchodzi do mnie i mówi, czy mam kokainę załatwić. No ja nie biorę, na ale mogę w Łodzi w jednym miejscu zapytać. No dobra, to że dwie sztuki. No i tak po godzinie przywieźli to. No i on tak podchodzi i mówi, że on chce tylko jedynkę, bo ta druga była dla kogoś i on mu pieniędzy nie dał i coś, i czy może tylko jedną wziąć. Ale patrzę odesłał mi blikiem trzy czy cztery stówy, i co ja mam z tym zrobić, i komuś to sprezentowałem.”

Wypowiedź Sergiusza “Nitro” Górskiego z live

Do teraz ciężko nam jest dojść, dlaczego Sergiusz w tak otwarty sposób opowiadał o rzekomym zakupie narkotyków i oraz ich rzekomym rozprowadzaniu…

Według polskiego prawa karę za handel narkotykami reguluje Art. 59 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Sprzedaż narkotyków jest zagrożona karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Coraz bardziej zasadne wydają się ataki Jacka Murańskiego w kierunku Sergiusza, który wprost mówi o tym jak to popularny “Nitrozyniak” demoralizuje młodzież.

!Trzeba zaznaczyć, że są to tylko wypowiedzi Nitro i nie musi być to prawda. Nikt tak naprawdę nie wie ile w tych opowieściach jest prawdy, a one same w sobie nie stanowią żadnego dowodu. Dlatego zaznaczamy, że w tej sprawie nie ma żadnych dowodów, a my nikogo nie pomawiamy!

Przypomnijmy, że Sergiusza oglądają głównie osoby młode, podatne na sugestie i opinie. Jeżeli ich “idol” rzekomo kupuje komuś narkotyki i mówi o tym jakby poszedł po bułkę do sklepu, to coś jest nie tak…

Shot z live znajdziecie poniżej:

Co sądzicie o tej całej, kontrowersyjnej sytuacji? Jeszcze raz podkreślamy, że nie zapadł żaden wyrok w tej sprawie, oraz nie istnieją żadne dowody, które mogłyby udowodnić słowa Sergiusza, więc z osądem należy, a nawet trzeba się wstrzymać. My przytaczamy tylko publiczne słowa samego zainteresowanego.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty