Nitro zdewastowany przez Unboxalla w Main Evencie!

Foto: Fame MMA fanpage

Za nami Fame MMA 13. W minioną sobotę byliśmy świadkami wielu interesujących walk. Pojedynek, który z pewnością przejdzie do historii to starcie TheNitroZyniaka z UnboxAllem.

Sergiusz Górski znany szerszej publiczności jako TheNitroZyniak to postać internetowa która budzi skrajne emocje. Już podczas konferencji i F2F można było się o tym przekonać. Nitro słynie z ciętej riposty i niewyparzonego języka. Przed swoją walką hucznie zapowiadał, iż z łatwością pokona swojego przeciwnika.

Paweł Smektalski nie był mocny w słowach przed swoją walką. Wiele osób zarzucało mu brak stanowczości i strach. Zapowiedział, że pokaże na co go stać w oktagonie i tam wszystko wyjaśni z Sergiuszem.

Walka rozpoczęła się stanowczym atakiem ze strony UnboxAlla. Nitro nie miał pomysłu na obronę i wszystkie ciosy przyjmował na twarz. Wydawało się, że walka może zakończyć się w każdej chwili. Obydwaj ponowie dotrwali do końca pierwszej rundy, jednak byli bardzo zmęczeni.

Druga runda rozpoczęła się podobnie. UnboxAll stanowczo parł do przodu i zadawał masę ciosów. Nitro miejscami oddawał, ale widać był po nim makabryczne zmęczenie, które skutkowało wypluwaniem szczęki.

Trzecia i ostatni runda to ponowna dominacja Pawła. Walka zakończyła się w regulaminowy czasie a jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył UnboxAll.

Paweł utarł nosa Sergiuszowi, który po walce w wywiadzie przyznał wyższość przeciwnika. Gratulujemy zwycięstwa.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty