Nitro więcej nie zawalczy! – “Będę pisał o rozwiązanie kontraktu”

Foto: Fame MMA fanpage

Sergiusz Górski odbył dwie walki w federacji Fame MMA. Jedną z UnboxAllem, a drugą z Xayoo. Obie przegrał. Niewątpliwie w ostatniej walce został zdominowany dużo bardziej niż w poprzedniej, a po pojedynku zalał się łzami.

Nitro już nie zawalczy – Chce rozwiązać kontrakt!
Trzeba zaznaczyć, że Sergiusz ma podpisany kontrakt z federacją na trzy walki, stoczył dwie, stąd przymus rozwiązania kontraktu.

Chyba sam Nitro doszedł do wniosku, że po prostu tego nie czuje i się nie nadaje. Poinformował nas o tym podczas swojego Q&A po walce. Jak sam wspomina:

“Raczej nie będę walczył. Napisze teraz w tygodniu, żeby mi kontrakt rozwiązali. Jak mi nie rozwiążą, to powiem, że chcą mnie zmusić. Nie no, nie walczę. Wszyscy są duzi, ciężcy. Takich ludzi jak ja to nawet nie ma nigdzie.
Nie ma ludzi w mojej kategorii, już nawet w 70 mało kto walczy.”

Nitro w swoim Q&A

Całe Q&A w którym Nitro odpowiada również na inne pytania poniżej:

Myślę, że każdy, na czele z Sergiuszem, inaczej wyobrażał sobie jego występ w tej federacji. W momencie jego ogłoszenia Internet zawrzał i pokładał nadzieje na jedne z najlepszych występów. Szkoda, że ta historia tak się skończyła. Możliwe, że Nitro jeszcze wróci do freakfightów.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty