Najmocniejsza walka kobiet w historii Fame! A jeszcze mocniejsza na horyzoncie?

Przed nami niewątpliwie najpotężniejsze umiejętnościowo starcie w historii Fame MMA. Naprzeciw siebie staną obecna mistrzyni Marta “Linkimaster” Linkiewicz, oraz pretendentka, czyli Karolina “WayOfBlonde” Brzuszczyńska.

O tej walce mówiło się już długo. W pierwszy dzień posiadania pasa przez Martę ludzie już zaczęli zestawiać tę dwójkę. Dopięcie tego zestawienia było już tylko kwestią czasu. Niemal oficjalne potwierdzenie dostaliśmy świeżo po zwycięstwie Karoliny nad Patrycją Wieją. Wtedy to Marta Linkiewicz pojawiła się w oktagonie i stanęła Face 2 Face z Brzuszczyńską.

Krótkie informacje o obu paniach:

Marta “Linkimaster” Linkiewicz
Można rzecz twarz kobiecej dywizji Fame. Stoczyła ona najwięcej pojedynków ze wszystkich osób płci pięknej w tej federacji. Sama wielokrotnie zaznaczyła, że dzieki Fame wyszła z bardzo niszczycielskiego trybu życia i poważnie wzięła się za sport. Zadebiutowała podczas gali Fame 3. Naturalnie, nie miała styczności ze sportami walk wcześniej. Z kim zmierzyła się w swojej karierze Marta?

-Wygrana z Esmeraldą Godlewską podczas Fame MMA 3
-Przegrana z Anielą “LilMasti” Bogusz podczas Fame MMA 4
-Wygrana z Zusje Astafiewą podczas Fame MMA 6
-Wygrana z Martą “Martirenti” Rentel podczas Fame MMA 7
-Wygrana z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk podczas Fame MMA 10 (zdobycie pasa mistrzowskiego)

Karolina “WayOfBlonde” Brzuszczyńska
Wjechała w federację Fame z buta. Nie była osobą, która “zadymiała” na konferencjach i ludzie nie przykładali do niej dużej uwagi podczas promocji gali, lecz niewątpliwie wszystko nadrobiła w oktagonie pokazując bardzo wysoki poziom. Nic z resztą dziwnego. Karolina sama mówi, że trenowała w swoim życiu karate oraz taekwondo. Uznała, że te sztuki walki są “zbyt mało brutalne” dla niej, więc przerzuciła się na MMA. Dzięki swojemu bagażowi doświadczeń Karolina ma bardzo dobrze wypracowane technicznie i siłowo kopnięcia co sprawia, że świetnie może dystansować oraz punktować swoje przeciwniczki. Z resztą pokazała to niejednokrotnie w praktyce. Z kim walczyła w swojej karierze Karolina?

-Wygrana z Patrycją Zahorską podczas FFF 2
-Wygrana z Anną IFBB Pro Andrzejewską podczas Fame MMA 9
-Wygrana z Patrycją Wieją podczas Fame MMA 11

Są to niewątpliwie dwie najgroźniejsze kobiety w Fame MMA, dlatego walka będzie bardzo ciekawa i naładowana emocjami. Tylko tu pojawia się pytanie. Co dalej? Zwyciężczyni tej walki po prostu nie się z kim już zmierzyć, aby walka miała sens. Fame będzie musiał zwerbować nową zawodniczkę z innej, może nawet profesjonalnej federacji, aby sprostać. Dużo mówi się również o powrocie Lil Masti. Jak już wszyscy wiedzą – współpraca na linii Fame-Bogusz zakończyła się w bardzo nieprzyjaznych warunkach. Jednak sami włodarze ostatnio na konferencji zaznaczyli, że są w stanie zakopać topór wojenny, aby zorganizować taką walkę.

Kiedy Karolina zmierzy się z Martą?
Walka odbędzie się 26 marca podczas gali Fame MMA 13. Nie chcesz wydawać pieniędzy na PPV, ale chcesz zobaczyć m.in. tą i inne walki? [KONKURS]

Zobacz cała kartę walk Fame MMA 13.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty