Mocna konfrontacja Nitrozyniaka i Jacka Murańskiego!

Jakiś czas temu, przy okazji promocji do gali Fame MMA 14, pisaliśmy o początkach konfliktu między Jackiem, a Sergiuszem. Od tamtego momentu konflikt zamarzł, a jedyne co mogliśmy obserwować to krótkie wypowiedzi obu Panów, gdy zostali o sytuację zapytani. Na ostatnim Cage’u konflikt odżył na nowo!

ZOBACZ: JACEK MURAŃSKI OSTRO O NITRO

26.07 odbył się Cage prowadzony przez Sylwestra Wardęgę, a jego goścmi byli Konopski oraz Jacek “Muran” Murański. Podczas tego programu między właśnie Jackiem, a wcześniej wspomnianym Nitro mocno zawrzało.

Muran właściwie nie powiedział nic nowego, zarzuty od tamtego czasu się nie zmieniły. Różnica polegała na tym, że gdy Jacek owe zarzuty przedstawiał publice i przytaczał fragmenty transmisji Nitro, federacja postanowiła zadzwonić do samego Sergiusza.

Wtedy między zawodnikami rozpoczęła się bardzo gorąca wymiana zdań. Jacek w swoim stylu przekrzykiwał swojego rozmówcę. Został poruszony wątek rzekomego długu Murańskich we Wrocławiu, oraz niestosownych wypowiedzi Sergiusza podczas jego live streamów.

Ewidentnie zirytowany Nitrozyniak podsumował rozmowę, mówiąc, że ostatni raz rozmawia z Jackiem i, powiedział, aby Muran nie podchodził do niego w życiu realnym.

PONIŻEJ CAŁY TELEFON

A według Was, kto ma rację w całej tej przepychance?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty