Jacek Murański nazywa Nitra “ruską onucą” i obraża jego ojca!

Dymy i konflikty wokół gali Fame MMA 14 nie zwalniają tempa. Jeszcze kilka dni temu mogliśmy zaobserwować mocną wymianę zdań między Laluną, a Nitrem, tylko po to, aby kolejna osoba stanęła do konfliktu z Sergiuszem, a jest nią Jacek Murański!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mocna wymiana zdań między Nitro a Laluną!

Jacek Murański na swoim profilu Instagram udostępnił urywek jednej z transmisji Sergiusza na której Zyniak odpowiedział na pytanie czy myśli, że wojna rosyjsko-ukraińska dojdzie do nas [do Polski]. Na co Nitro odpowiedział:

Oby tak, tylko dobrze jakby z zachodu ktoś podbił ten k*rwidołek.

Nitro na jednym ze swoich livestreamów

W opisie do postu, Murański nie szczędził słów do Nitra i jawnie skrytykował jego słowa w mocno wulgarnych słowach.

Do akcji dołączyła nawet żona Jacka Murańskiego, Joanna. Ona również udostępniła post, w którym równie mocno atakuje Sergiusza.

Nitro nie odnosił się do tych słów, a jeśli już, to w bardzo oszczędnych słowach i tylko gdy ktoś wywołał go do tablicy. Wydawał się niezbyt przejęty całą sytuacją. Aż do czasu, gdy padły słowa o jego śp. ojcu. Po tym, Boxdel wstawił prześmiewczego Tweeta informującym o istnieniu takiego sporu i zdawał się nie brać go na poważnie. Na to Nitro ewidentnie zirytowany odpowiedział w bardzo ostrych słowach, mocno obrażając włodarza.

Po chwili, Boxdel udostępnił kolejnego Tweeta w którym przeprasza Nitro za wyśmiewanie tematu, który mocno go dotknął.

Warto dodać, że Nitro bardzo często wyrażał się o Murańskich w niepochlebnych słowach. Krytykował ich działania oraz obrażał na swoich transmisjach i w niektórych postach. Po prostu widać, że nie pałają do siebie sympatią. Stąd pewnie wyniknęła taka sytuacja. Ich spór nie jest czymś nowym.

Jedno jest pewne. Relacje między zawodnikami Fame’u są coraz bardziej napięte, a my mamy okazje obserwować coraz więcej konfliktów między nimi. Następna konferencja ma ogromny potencjał. Wyobrażacie sobie panel, podczas którego przy jednym stole siedzi Alan, Murański, Nitro, Xayoo, Laluna oraz Sheeya? Jest okazja na najlepszą konferencję w historii!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty