Marcin Dubiel vs Alberto na High League 3!

Przeciwnik Alberto był zagadką od momentu ogłoszenia samego zainteresowanego jako zawodnika przyszłej edycji High League 3. Teraz już wiem kim on jest. Marcin Dubiel! To z nim Alberto skrzyżuje rękawice w oktagonie, lecz są jeszcze dwie kwestie do poruszenia związane z tym tematem.

Po pierwsze, Alberto został zapowiedziany podczas konferencji przed High League 2, która odbywała się kilka miesięcy temu. Wtedy zawodnik wspomniał, że wie z kim przyjdzie mu się zmierzyć na 3. edycji gali. Marcin Dubiel pół godziny temu wrzucił story w którym wspominał że propozycję dostał tydzień temu i ją zaakceptował. Znaczy to tyle, że poprzedni, pierwotny przeciwnik czarnoskórego rapera wykruszył się z nieznanych nam póki co przyczyn.

Druga sprawa. Jak wszyscy wiemy Marcin jest zawodnikiem Fame MMA. Napisał on na swoim Instagramie, że walczy w konkurencyjnej federacji w ramach wypożyczenia. Wiemy również, że na takiej samej zasadzie Fagata zawalczy na Fame MMA 14. Współpraca między High League, a Fame mocno nam się zacieśnia!


A wam jak podoba się to zestawienie?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty