Maja Staśko już niedługo w Fame MMA? Jest wskazówka!

Maja Staśko to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w Internecie. Jest to lewicowa oraz feministyczna aktywistka udzielająca się głównie w Internecie. Jest ona również dziennikarką oraz scenarzystką. Czy będziemy mieli okazję oglądać ją na najbliższych edycjach Fame?

Maja Staśko zawalczy na Fame MMA?
Właściwie wcześniej nie pojawiło się nic co mogło na to wskazywać, aż do czasu.
Lewicowa aktywistka bardzo często wdaje się w dyskusje z Nitro, popularnym streamerem i youtuberem. Ich “relacja” jest chętnie oglądana przez widzów, ponieważ są to dwa mocne charaktery z zupełnie odmiennymi poglądami na świat. Mimo tego, że nie zgadzają się prawie na żadnej płaszczyźnie to nadal utrzymują raczej pozytywne stosunki, co sprawia, że jest to ciekawe do obserwowania.

Podczas jednej z wielu wymiany zdań między nią, a Nitro do dyskusji włączył się Isamu, zamieszczając taki oto wpis:

Drabina do Fame?
Warto mieć na uwadze, że angaż w Fame nie znaczy od razu bycia zawodnikiem. Maja może współpracować z federacją na innej płaszczyźnie. Tak czy siak, na ten moment nie wiadomo czy Maja Staśko zawalczy na Fame MMA, ani czy zrobi cokolwiek innego we współpracy z nią.

Jeśli będzie wiadomo coś więcej w tej sprawie, to oczywiście zamieścimy aktualizację na stronie, więc zapraszamy do śledzenia!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty