Laluna zostanie wyrzucona za Fame? “Królowa podróbek i AliExpress” 

Laluna, a właściwie Katarzyna Alexander to bohaterka hitowego programu TTV, “Królowe życia”, a ostatnio nowa zawodniczka Fame MMA. Można śmiało powiedzieć, że z przytupem weszła do świata freak fightów, ale czy równie szybko ten świat opuści?

W ostatnich czasie Laluna zrobiła spore zamieszanie. Najpierw mocny program Cage na którym oblała wodą Tomasza “Gimpera” Działowego, który w prześmiewczy sposób zapytał ją czy ta ma na sobie ochraniacz na zęby. Następnie F2F ze swoją przeciwniczką Sheeyą (dziewczyną Gimpera) na którym mocno obrażała partnera swojej rywalki.

W świecie influencerów taki rozgłos niesie za sobą przeróżne konsekwencje. O zawodniczce Fame usłyszał cały internet i bardzo dużo ludzi zaczęło się dokładnie przyglądać jej osobie.

Kim jest Laluna?

Katarzyna Alexander znana jako “Laluna” to postać medialna znana z programu “Królowe życia”. Jak sama twierdzi prowadzi ekskluzywny butik z perukami i markową odzieżą. Ponadto posiada duży fanbase na instagramie (375 tys. obserwujących).

To właśnie wokół jej działalności handlowej pojawiło się sporo intrygujących informacji. Wszystko zaczęło się od członka Xayoo Industries o nicku “MokrySuchar”, który na swoim Twitterze udostępnił informacje jakoby Laluna za pośrednictwem profilu na instagramie sprzedawała podrobione ubrania.

Oliwy do ognia dolał popularny Youtuber, Sergiusz “Nitro” Górski, który wprost na swoim profilu Twitterowym zażądał wyrzucenia zawodniczki z federacji.

Mocna wymiana zdań między Nitro a Laluną!

O co chodzi z podróbkami?

Katarzyna w swoim ekskluzywnym butiku oferuje markową odzież, biżuterię oraz peruki. Niestety nie posiada oficjalnej strony internetowej, a wszystkie produkty reklamuje i sprzedaje za pośrednictwem Instagrama.

Laluna za pośrednictwem dedykowanego profilu instagramowego (laluna_unique_exclusiveshop), sprzedaje odzież znanych marek, takich jak Dior, Gucci, Valentino czy Balmain. Wszystko wydawałby się normalne, gdyby nie fakt, że te same koszulki, można również kupić na Rumuńskim OLX.

Screen z instagramowego sklepu Laluny “Laluna Unique ExclusiveShop”

Link do OLX sklepu, który sprzedaje te same rzeczy i używa tych samych zdjęć co Laluna na swoim instagramie.

Screen z Rumuńskiego OLX sklepu FashionClothes

Na profilu OLX sklepu Fashion Clothes możemy zobaczyć nie tylko te same zdjęcia, ale i fotografie z innej perspektywy danego produktu, co oznacza, że to sklep Fashion Clothes jest twórcą fotografii i sam wystawia dane produkty.

Wątpliwości nabierają na sile, gdy dokładnie przyjrzymy się wybranym koszulkom sprzedawanym przez Lalunę. Wszystkie mają dokładnie ten sam krój, te same szwy, wyglądają jakby wyszły z jednej szwalni. Cena za koszulkę na OLX to 350 Lei Rumuńskich, czyli w przybliżeniu 330zł. Zwykle ceny oryginalnej odzieży znanych projektantów sięgają tysięcy złotych.

Niepokojący jest również fakt, iż Laluna na swoim Instagramie oferuje złotą biżuterię i akcesoria.

Mimo, że Laluna sprzedaje odzież znanych projektantów to w jej ekskluzywnym butiku możemy zobaczyć przede wszystkim peruki. Jak sama mówi, sa to półnaturalne peruki szyte przez jej firmę w Danii.

Swoje 3 grosze do sprawy dorzucił Sylwester Wardęga. Podczas sobotniej transmisji live Sylwek przedstawił interesujące informacje, które otrzymał od klientek Laluny. Z informacji i screenów które zaprezentował może wynikać, że oferowane przez Katarzynę produkty tak naprawdę pochodzą z AliExpress. Dodatkowo cena peruk z AliExpress jest 3 razy niższa od tej proponowanej przez Lalunę.

Czy Laluna zostanie wyrzucona z Fame? Czy jest możliwe, aby się ze wszystkiego wytłumaczyła? Ciężko powiedzieć. Póki co na swoim Instagramie dała kąśliwy komentarz do tych którzy wątpią w autentyczność jej produktów. Pozostaje nam czekać na rozwój wydarzeń.

“Na salony wjechała królowa podróbek i AliExpress 💁 to są moje wyjaśnienia dla was leszczyki !!!!!!!”

Wypowiedź Laluny z jej instagramowego profilu.

Czy Laluna powinna zostać wyrzucona Fame?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty