Laluna wyrzucona z Fame MMA? Już jej nie zobaczymy!

Chyba każdy jest zaznajomiony z tematem Laluny. Wokół tej osoby pojawiło się mnóstwo kontrowersji, m.in. przez jej charakter, który był wybuchowy i ostry, co naturalnie nie każdemu się podobało.
Oczywiście, jednak, głównym punktem kontrowersji postaci Laluny jest sprzedawanie przez nią podróbek drogich ubrań.

Dla osób, które przespały temat: Laluna – Królowa podróbek i AliExpress

Czy Laluna została wyrzucona z Fame MMA?
Pojawiało się dużo głosów naciskających do wyrzucenia Laluny z szeregów Fame, aby “nie reklamować oszustów“. W takim tonie wypowiadało się wiele twórców, m.in. Gimper, któremu Laluna napsuła dużo krwi.
SPRAWDŹ: Gimper ma pretensje do Boxdela! – “Bardzo niepokoi mnie postawa federacji”

Nie ma co ukrywać, dowody były przygniatające i praktycznie nie zostawiały żadnego pola do obrony, ale Laluna nawet nie próbowała. Gdy była pytana o szczegóły przez Wardęgę na konferencji, przyjęła taktykę, według której nie będzie sie nikomu z niczego tłumaczyć, ponieważ “przyszła się tu bić, a nie składać zeznania jak na prokuraturze”.

Fame jakiś czas temu zadeklarował się, że osoby, które prowadzą scamerską działalność lub interesy, będą wyrzucane z Fame MMA. Z tego też powodu naturalnie wszyscy czekali na ruch włodarzy w sprawie Laluny.

Oficjalnego oświadczenia w tej sprawie się nie doczekaliśmy, lecz podczas jednej transmisji udało nam się wyłowić dla was ciekawą informację.

Podczas jednego ze streamów “Aferek“, prowadzonych przez Boxdela i Ulfika, nawinął się temat Hejtera, który prawdopodobnie niedługo zostanie tatą. Padł wtedy żart, że “Hejtera już nie mogą wyrzucić z Fame bo będzie mógł się bronić, że ma dziecko
Na co Zebo, youtuber commentary napisał na czacie – “Powiedz to LalunieBoxdel odparł krótko jednym zdaniem – “Laluny już nie ma
Link do całego programu Aferek w których padły te słowa:

Wiele wskazuje na to, że Laluna została wyrzucona z Fame MMA z powodu jej scamerskiego interesu. Dobrze, że Fame okazał się słowny w swojej deklaracji i mamy nadzieję, że oszuści nie będą mieli okazji promować swoich interesów poprzez angaże w tego typu galach. Choć Laluna ciągle wypiera się, jakoby oszukiwała ludzi. Wspomniała nawet, że gdyby wszystko wyjaśniła, to wszyscy “przepraszali by ją na kolanach”

Warto jeszcze dodać stanowsko Laluny w tej sprawie. Wielokrotnie wspominała, że po swojej walce chce odejść z Fame MMA i że to zrobi. Nawet na najnowszym vlogu Wardęgi skwitowała swój występ słowami
“Już uciekam od was”

Podsumowując, Laluna została wyrzucona z Fame MMA, lub sama odeszła. Ciężko powiedzieć czy gdyby nie odeszła, to czy później nie zostałaby mimo wszystko wydalona. Ciężko cokolwiek na ten temat mówić, musimy zaczekać na oficjalne stanowisko federacji w tej sprawie, lecz jedno jest pewne – Laluny nie ma już w Fame MMA

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty