Krystian “Krycha” Wilczak rezygnuje z występu na gali Marcina Najmana!

Foto: Fame MMA fanpage

5 marca miało dojść do walki pomiędzy Krystianem “Krychą” Witczakiem a Rafałem Jackiewiczem. Organizatorem gali, na której miało dość do pojedynku jest MMA-VIP prowadzone przez Marcina Najmana.

Krycha w krótkim oświadczeniu na swoim instagramie informuje o rezygnacji z walki. Jak sam mówi, przez sytuacje związaną z organizacją Marcina Najmana i metodami promocji, które stosują, stracił wszystkich sponsorów.

“Przemyślałem temat mojej walki na MMA VIP i z kilku powodów muszę zrezygnować z występu na tej gali. Od skandalu marketingowego odeszli ode mnie wszyscy sponsorzy i odebrałem masę krytycznych wiadomości odnośnie mojego występu i mojej osoby. Kampania jaka była i może być prowadzona w ramach promocji MMA VIP koliduje z moimi planami na dalszą karierę. Nie byłem poinformowany kto będzie promował galę ani jakich narzędzi będzie się używało do tego.”

Źródło: https://www.instagram.com/krystian.wilczak/?utm_source=ig_embed

Przypomnijmy, że Marcin Najman do celów promocyjnych zatrudnił i przedstawił jako “bossa organizacji”, byłego gangstera Andrzeja Z, znanego pod pseudonimem “Słowik”. Cała akcja przyniosła organizacji negatywny rozgłos a ta straciła wszystkich sponsorów.

Pod znakiem zapytania staje fakt czy w ogóle dojdzie do gali MMA-VIP 5. W ostatnim czasie byliśmy świadkami przekładania terminów i miejsc w których gala miałby się odbyć.

Będziemy na bieżąco informować o całej sprawie! Zapraszamy na nasze sociale: InstagramFacebook


A wy jak uważacie, czy Krycha podjął dobra decyzję rezygnując z walki na MMA-VIP?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty