Konopski vs Xayoo na Fame MMA 15?

Xayoo po swoim zdecydowanie udanym debiucie potrzebuje kogoś bardziej wymagającego niż poprzedni rywal, aby mógł pokazać co naprawdę potrafi. Tak naprawdę nie wiemy czy kimś takim będzie Konopski z racji, że jeszcze nie walczył, lecz dysponuje on na pewno lepszymi warunkami fizycznymi niż poprzedni rywal Marcina, Nitro. Xayoo vs Konopski to nasz typ na następną walkę Marcina!

Konopski vs Xayoo – skąd ten pomysł?
Marcin na jednym ze swoim streamów dostał pytanie z kim i kiedy będzie walczył. Odparł on, że ta informacja w Internecie już wypłynęła i można znaleźć materiał i się dowiedzieć. Dodał, że ta walka już “niedługo” się odbędzie, więc możemy strzelać, że będzie to 15. edycja gali od Fame.

Dlaczego akurat Konopski?
Podczas jednego ze streamów Boxdela na kanale Aferki, jeden z gości powiedział, że pojawiają się plotki o zestawieniu Xayoo vs Konopski.
Przypomnijmy, że Mikołaj jest związany kontraktowo z federacją i na początku roku został zapowiedziany jako zawodnik, który pojawi się w oktagonie jeszcze w tym roku.

Co warto dodać, Wardęga, czyli wróg Konopskiego powiedział świeżutko po walce do Xayoo “Jakbyś to samo zrobił w drugiej walce, to ja będę szczęśliwy.”
Osoba, z którą Wardęga ma na pieńku i ma podobne gabaryty to Xayoo to tylko i wyłącznie Konopski.

Obejrzelibyście walkę Xayoo vs Konopski? Myślicie, że tu chodzi właśnie o Mikołaja, czy o kogoś innego?

Total
0
Shares
1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty