Komplikacje z zakładem Alana i Załęckiego! – “Nie odpuszczę…”

mma.pl

Przed galą High League 3, klasycznie odbywały się rundki pomiędzy przeciwnikami. Jednymi z nich byli Alan “Alanik” Kwieciński oraz Dawid “Crazy” Załęcki. Podczas programu doszło do zakładu o wpłacenie 10 tys. zł na cel charytatywny. Kwestią sporną tego zakładu była obecność środków dopingujących w krwi Dawida.

WIĘCEJ TUTAJ

Z wyników badań wyniknęło, że Crazy jest jak najbardziej czysty. Alan odparł, że Załęcki nie był badany na obecność hormonu wzrostu, więc według niego zakład nadal wisi w powietrzu. Dawid dorobił również tego typu badania z których nadal wynikało, że nic podobnego w jego krwi się nie znajduje. Alan w odpowiedzi opublikował takie story:

credits: Za Ciosem

Dawidowi, rzecz jasna, nie spodobała się taka wypowiedź ze strony Alana i wystosował on odpowiedź, która wygląda następująco:

Póki co, odpowiedzi Alana się nie doczekaliśmy, ale do całej sytuacji włączył się Denis Załęcki, syn Dawida. W mocnych słowach wypowiedział się o Alanie i jego postawie w tej sytuacji. Tutaj cytat:

“Alan ZŁOTÓWO! Przelej 10 k na hospicjum dziecięce w Toruniu! Zakład przegrałeś! Dzieci czekają! Jak można być taką ku**ą bez honoru! Wszystko inne da się wytłumaczyć, ale takim zachowaniem pokazujesz brak serca! Dla mnie jesteś skończony! Jeśli chodzi o pomoc dzieciaczkom to powinieneś jako pierwszy stać w kolejce by im pomóc, a nie się kur*a jeszcze kłócisz! Ludzie muszą wywierać na tobie presję byś to zrobił.. szok. Nawet jak wpłacisz to ch*j ci w dupę! Bo takie rzeczy to sprawa honoru! A nie ku*wa wymuszane przez ludzi! Nie odpuszczę… Jeśli nie dokonasz wpłaty to sami z ojcem coś zorganizujemy by dzieci miały to co został im obiecane!”

IGS Denis Załęcki

Co wy sądzicie o tej sytuacji? Kto ma rację? Załęccy czy Kwieciński?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty