Kolejna walka między Polakiem a Ferrarim na horyzoncie?

Foto: Fame MMA fanpage

Ta historia chyba nigdy się nie skończy. Mamy kilka nowych informacji w sprawie potencjalnej, następnej walki między Adrianem Polakiem, a Amadeuszem Ferrarim.

Niedawno, Adrian “Polak” Polański zorganizował Q&A na swoim instastory. Dostał pytanie o walkę z Ferrarim w formule “No Limit“. Ten odpisał, że z tego co wie walka nie odbędzie się, ponieważ Amadeusz miał “obsrać się” Adriana.

IGS Adrian Polak

Ferrari w nocy zorganizował transmisję na żywo. Jednemu z naszych redaktorów udało się poprosić go o zabranie stanowiska w sprawie powyższych słów Adriana. Wspomniał on, że Adrian zaczepia go w ten sposób, ponieważ bez niego jego kariera dalej by się nie rozwijała. Powiedział również, że Polak jest “najłatwiejszym i najlepszym celem“, ponieważ “jest łatwy w oktagonie, a poza oktagonem jest głupi, więc zawsze z nim przegra“. Dodatkowo odniósł się do rzekomego “obsrania się” takimi słowami:

Nie mów, że się ciebie obsrałem, bo jestem na przeciwko ciebie, wariacie. Send me location, a jeśli nie chcesz mi wysłać lokacji, to powiedz Rozparze, żeby send me contract, rozumiesz mnie mordeczko? Ja wchodzę, dopalam sziszkę, dopijam browarka, kończę peta, gaszę peta, wchodzę do oktagonu i cię gaszę, mordeczko. Tutaj nie ma żadnych przeciwskazaniach. Easy money!

Ferrari podczas transmisji na żywo

“Jeszcze do ciebie synek wrócę” – dodał później.

Wydaje się jakby ta historia miała nigdy nie mieć końca. Faktem jest, że panowie potrzebują tej walki w No Limit. Niech oboje wyjdą pełni sił, bez kontuzji, a formuła ta wyłoni po prostu lepszego zawodnika.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty