Kolejna walka kobiet dodana do karty High League 3!

Foto: High League fanpage

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na profilu High League na Instagramie została zapowiedziana kolejna walka. Będzie to druga na karcie walka kobiet!

Kto zawalczy?
Rękawice skrzyżują ze sobą Ewa Brodnicka, była mistrzyni świata w boksie oraz Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki.

Ewa zadebiutowała podczas pierwszej gali High League gdzie to przegrała z Lil Masti. Kamiszka natomiast ma więcej starć w federacji freakfightowych na swoim koncie, konkretnie 3. Dwie porażki, z Martą Linkiewicz oraz Anną Andrzejewską oraz wygraną z Zusje.

Aniela Bogusz, poprzednia rywalka Ewy w formule MMA, udowodniła nam, że boks na światowym poziomie nie jest wystarczający, aby zdominować zawodniczkę MMA. Z tego co wiadomo, walka z Kamiszką również odbędzie się na zasadach mieszanych sztuk walki. Różnica jest taka, że poziom pomiędzy Bogusz, a Wybrańczyk jest całkiem różny i faktycznie Ewa ma tutaj większe szanse [niż z Lil Masti] na wygranie starcia, w szczególności, jeśli potrafi uczyć się na błędach i podszlifuje podstawy parteru.

Panie zmierzą się ze sobą na gali High League 3, która odbędzie się 4 czerwca.
Ich pierwsze spotkanie twarzą w twarz będziemy mogli oglądać podczas I konferencji przed galą. Będzie mieć ona miejsce 4 maja.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty