Kanał Rafonixa wrócił na Youtube!

Po wielu komplikacjach, perturbacjach i wszystkim czym można sobie wyobrazić, kanał gwiazdy Hype oraz Fame został odblokowany.

Rafonix był jednym z wielu kanałów, które zostały usunięte po słynnym reportażu o patostreamach, który został opublikowany w telewizji.

Po stracie swojego głównego kanału, Marcin brał udział w innych popularnych projektach, takich jak Masno lub Chude Byki. Wszystkie te kanały zostały również zbanowanie, co oznaczało tyle, że kanały na których występuje Rafonix (nawet nie pokazując twarzy!) również będą blokowane w serwisie Youtube.

Po zbanowaniu kanału Chude Byki, Rafonix nagrał apel do YouTube’a w którym podzielił się swoimi przypuszczeniami, jakoby ktoś w polskim YouTube Team “uwziął się na niego”i blokuje wszystkie treści związane z jego osobą. Co ciekawe, film nadal utrzymuje się na platformie.

Po powyższym filmie zapadła cisza i wyglądało jakby nic w tej sprawie nie miało się zmienić.

A jednak, Marcin Krasucki za pośrednictwem Instagrama pochwalił się, że odzyskał swój kanał,a nawet udostępnił pierwszy film po powrocie.

Rafonix prawdopodobnie zawalczy na Fame MMA 16. Czy federacja ingerowała w tę sytuację i zawalczyła o sprawiedliwość dla ich zawodnika, aby mógł spokojnie pokazywać się na konferencjach?

Czas pokaże, czy jest to tymczasowe odblokowanie (tak jak już miało to wcześniej miejsce), czy król telefonów na dobre wrócił na czerwoną platformę. Będziemy dawać znać!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty