Już dzisiaj High League 3! Czego możemy się spodziewać?

Długo wyczekiwana gala High League 3 odbędzie się już dzisiaj, 4 czerwca. Jak zwykle, kolejna edycjaa spod szyldu Wysokiej Ligi odbiła się szerokim echem i wiele osób czeka z niecierpliwością na jej start. Czego możemy się spodziewać podczas gali?

KARTA WALK

Alanczłowieku vs Kolar TV
Cóż można dużo rzecc, Alan debiutuje, a Kolar, po porażce, pojawia się w oktagonie po raz drugi. Sprawia to, że posiada minimalną przewagę w doświadczeniu i to on prawdopodobnie wygra. Jego przewaga warunków fizycznych i mizerne umiejętności Alana sprawiają, że Kolar jest tutaj faworytem.


Kto wygra to starcie?


Tarzan vs Scarface
Tarzan to chyba największy gabarytowo zawodnik, jakiego możemy oglądać na obecnej edycji. Tak potężna przewaga warunków fizycznych w formule MMA zdecydowanie gra na jego korzyść. Natomiast Scarface, stoczył wiele bójek ulicznych i na pewno przyjęcie ciosu na twarz nie będzie dla niego niczym nowym.
Głośno o tej walce stało się oczywiście przez człowieka, który jest non-stop na językach – Amadeusza Ferrariego. Związał się on z byłą dziewczyną Scarface’a, Zusje, co naturalnie zrodziło się w konflikt.

WIĘCEJ O KONFLIKCIE SCARFACE’A Z FERRARIM


Kto wygra to starcie?


Kossakowski vs Lukas TV
Jest to poniekąd rewanż za walkę 1vs1vs1, w której poza uczestnikami tej walki, brał udział jeszcze Bunio. Podczas walki trzech, Lukas oraz Bunio połączyli siły, aby rozprawić się z Kossakowskim, co im się udało. Później zostali 1vs1 i te starcie wygrał właśnie Lukas. Zdecydowanym faworytem tej walki jest Kamil Kossakowski, który bez problemu powinien poradzić sobie z Lukasem i odzyskać zwycięstwo, które najprawdopodobniej zdobyłby w uczciwej walce.


Kto wygra to starcie?


Alanik vs Dawid Załęcki
Pierwsza walka rodziny Załęckich. Najświeższa walka na tej gali, dodana z doskoku, po “bójce” między dwoma panami na widowni podczas I konferencji. Dawid, jak i Denis nie pojawili się na ważeniu i według niektórych źródeł, jest nawet możliwe, że nie zawalczą na tej gali. O powodach nie mamy zamiaru pisać, ale niektórzy pewnie się domyślają. Warto dodać, że nieobecność Załęckich na ważeniu była za prośbą organizatorów.


Kto wygra to starcie?


Kamiszka vs Ewa Brodnicka
Kolejny pojedynek mistrzyni świata w boksie. Po przegranej z Lil Masti dostała kolejną zawodniczkę, jaką jest Kamiszka – narzeczona Artura Szpilki. Nie napiszę nic odkrywczego, jeśli wspomnę, że Kamiszka będzie szukała zakończenia pojedynku w parterze. Głupotą byłoby boksować się z tak doświadczoną pięściarką, która w dodatku ma większy zasięg. Jedyna szansa Kamiszki to parter, zobaczymy, czy ją wykorzysta.


Kto wygra to starcie?


Lil Masti vs Zusje
Boks birmański – jednak właściwie jedyne co ta stypulacja zmienia, względem klasycznego boksu, to rękawice i możliwość uderzania głową. Oczywiście w formule MMA Zusje nie miałaby szans. Mimo, że jest to sama stójka to Lil Masti nadal jest ogromną faworytką. Jeśli Zusje uda się wygrać to zyska ona bardzo, bardzo wiele na tej scenie. Jeśli wygra Lil Masti to wbrew pozorom już długo nie zawalczy. Mam na myśli, że po prostu zabraknie już dla niej przeciwniczki. W takim wypadku zostaje tylko Marta Linkiewicz.

WIĘCEJ O LINKIEWICZ VS LIL MASTI


Kto wygra to starcie?


Denis Załęcki vs Don Diego
Za emocjami związanymi z tą walką idzie również poziom sportowy – Denis i Don Diego to dwóch zawodowców, którzy nie jedno przyjęli i nie jedno oddali, obaj mają charakter do walki, co niewątpliwie przełoży się na jakość pojedynku. Denis to silny, zaprawiony w walkach na gołe pięści na galach i na ulicy zawodnik, który udowodnił, że pojedynczym ciosem jest w stanie złamać czaszkę człowiekowi.
Don Diego, z kolei, jest mistrzem Gromdy, federacji organizującej turniej walk na gołe pięści. Jest również bogato utytułowanym kickboxerem. Jeden jak i drugi mają naprawdę dużo do zaoferowania, jednak w oczach faworytów jak i społeczności na faworyta wyrasta tutaj Mateusz Kubiszyn.
Tutaj pojawia się ten sam problem. Niestety ta walka mimo wszystko, stoi pod małym znakiem zapytania. Prowadzący ostatniego ważenia zapewniał nas, że walka się odbędzie. Tylko czy na Gdańskiej arenie? Tego dowiemy się na szczęście już dzisiaj

Denis Załęcki vs Don Diego – main event publiczności?


Kto wygra to starcie?


Hardkorowy Koksu vs Robur WK
Ciekawa walka tylko i wyłącznie medialnie. W oktagonie to będzie kilkudziesięciu sekundowe starcie na korzyść reprezentanta Warszawskich Koksów. Burneika nie ma predyspozycji do tego sportu, jego postura nie pozwala mu na wiele ruchu. Mimo doświadczenia, Robur powinien sobie poradzić i to w pierwszej rundzie.


Kto wygra to starcie?


Alberto vs Marcin Dubiel
No i Main Event. Walka niewątpliwie ciekawa. Dużym faworytem jest Alberto, ale nie zdziwię się jeśli Dubiel zaskoczy. Oczywiście warunki fizyczne stoją bardzo mocno po stronie reprezentanta GM2L, lecz na tarczach nie pokazał się najlepiej. Dubiel ma szanse na wygranie tego starcia. Wydaje mi się, że walka na pewno nie będzie do jednej bramki. Pozostało czekać.


Kto wygra to starcie?


Czego jeszcze możemy się spodziewać?

No i tutaj mamy problem, bo w zasadzie nic poza walkami nie zostało zapowiedziane na tę galę. Prawdopodobnie, jak zwykle, usłyszymy jakieś wyzwania od zawodników. Możliwe również, że poznamy jakiegoś nowego, zakontraktowanego przez High League zawodnika, a nawet może całe zestawienie.

A Wy, czekacie na dzisiejsze High League 3?

Szczegóły naszej akcji tutaj: Reflink Newsfreak
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty