Już dziś “Panel podwyższonego ryzyka” czyli II konferencja High League!

Foto: High League fanpage

Jeżeli jesteście koneserami dobrych dymów mamy dla was doskonałą widomość. Już dziś o godzinie 20 startuje druga konferencja promująca galę High League 3. Gwarantujemy, że nie zabraknie fajerwerków!

Wisienką na torcie ma być zestawienie na jednym media panelu Alana Kwiecińskiego, Mateusza Kubiszyna i Denisa oraz Dawida Załęckich. Wszystko za sprawą konfliktów które są pomiędzy zawodnikami.

Przypomnijmy, że podczas gali High League 3 Denis Załęcki skrzyżuje rękawice z Mateuszem Kubiszynem a jego ojciec, Dawid Załęcki, zawalczy z odwiecznym wrogiem Denisa, czyli Alanem Kwiecińskim.

Mimo że popularny Alanik już walczył z Denisem na poprzedniej gali Wysokiej Ligi to ich konflikt nadal wrze. Przykładem tego była szarpanina, do której doszło podczas pierwszej konferencji. Wtedy to ojciec Denisa nie wytrzymał i wkroczył do akcji, z czego też wyniknęła propozycja walki obu panów, na którą przystali.

Alan brutalnie zaatakowany przez Denisa i jego ojca!

Nie zapominajmy o Don Diego, czyli Mateuszu Kubiszynie. Mimo że jest to najbardziej wyważona osoba z całego towarzystwa to jego konflikt z Denisem nabrał rozpędu.

Denis zarzuca Don Diego, że ten podczas pierwszej konferencji nic osobiście mu nie zarzucał, natomiast po konferencji w licznych wywiadach mocno krytykował Danisa za brak charakteru i rzucał kilkoma niecenzuralnymi epitetami.

W nowej roli, czyli prowadzącego konferencję, będziemy mogli zobaczyć Mateusza Kaniowskiego. Co prawda, nie będzie to jego debiut w High League, gdyż parę dni wcześniej już poprowadził rundki z udziałem Alberto i Dubiela.

Mamy nadzieję, że federacja High League zatrudniła dodatkowych ochroniarzy i że podczas konferencji nikomu nic się nie stanie. Start godzina 20:00 Link poniżej!


Szczegóły naszej akcji tutaj: Reflink Newsfreak
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty