Już dziś gala: Fame MMA 15!

To właśnie dziś, wyjątkowo w piątek startuje 15. edycja gali organizacji Fame MMA! Przed nami wiele interesujących walk oraz konfliktów do wyjaśnienia!

Wczoraj w programie F2F pomiędzy Jackiem i Mateuszem Murańskimi a Arkiem Tańculą I Szalonym Reporterem doszło do ogromnej awantury. Panowie przekrzykiwali w oskarżeniach. Padło wiele obelg z obu stron. W kulminacyjnym momencie w czasie trwania F2F między Jackiem Murańskim a Szalonym Reporterem doszło do rękoczynów.

Warto zaznaczyć, że Jacek Murański zgodził się w końcu na walkę z Szalonym reporterem bez względu na wszystko. Warunek był jeden, 50 tys. zł na fundację Caritas oraz 50 tys. zł na WOŚP. Włodarze przystali na taką umowę!

Jak zatem będzie to wyglądało? Śpieszymy z wyjaśnieniami!

Arek po walce z Mateuszem zawalczy z Jackiem, natomiast Jacek Po walce z Arkiem zawalczy z Szalonym Reporterem. W przypadku gdy Arek będzie niedysponowany do walki z Jackiem, pozostaje tylko walka Jacek Murański vs Szalony Reporter.

Pozostała karta walk prezentuje się równie interesująco. Konflikt między Paramaxilem i Franiem jest na tyle duży, że może przygnieć sporo emocji w oktagonie.

Nie zapominajmy o walce Wrzoska z Sariusem. W tym pojedynku na zasadach boksu może dojść do niemałej niespodzianki! Co prawda raper jest debiutantem, mimo, że wcześniej taranował boks, natomiast Wrzosek to były mistrz federacji KSW i zawodowiec.

Marcin Dubiel w rewanżu z Błońskim ma coś do udowodnienia. Między panami wyraźnie można wyczuć wyraźną niechęć. Jedno jest pewne, w tej walce nikt się nie cofnie! Emocje podgrzewa fakt, że walka ta odbywa się bez limitu czasowego w klatce rzymskiej.

Zestawienie Konopsky vs Xayoo nie przyniosło oczekiwanych fajerwerków na konferencjach. Mimo to czekamy na ten pojedynek.

Zwieńczeniem gali i walką wieczoru biedzie pojedynek pań. Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz zmierzą się w walce, której stawką będą aż trzy pasy. Marta ma coś do udowodnienia swojej rywalce. Dziewczyny nie przepadają za sobą i mają silne charaktery. Szykuje się ciekawa walka!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty