Japczan przeprasza za walkę i szarpanie za ucho!

Foto: Fame MMA fanpage

Jakiś czas temu opisywaliśmy dość kontrowersyjną sytuację podczas walki Roberta “Sutonatora” Pasuta z Jakubem “Japczanem” Piotrowiczem. W licznych wywiadach po walce Robert Pasut relacjonował, że w trakcie klinczu Japczan celowo szarpał go za ucho, które było uszkodzone jeszcze przed walką.

Robert “Sutonator” Pasut wygrywa walkę, życie i auto warte 300 tys!

Na Jakuba spłynęła ogromna fala hejtu. Cała społeczność dokładnie przeanalizowała walkę i wydała werdykt, iż rzeczywiście, podczas pojedynku Japczan szarpał za “uszkodzone” ucho Roberta. Rozchodziło się tylko o to czy robił to celowo?

Podczas wywiadu prowadzonego na kanale Mateusz Kaniowski możemy usłyszeć skruszonego Jakuba, który przeprasza za walkę i zarzeka się, że szarpanie za ucho nie było celowe.

“Po pierwsze zjebałem. Wiem kurwa widzowie, zjadałem po całości. Nie tylko tym, że za ucho szarpałem, to było zjebane od początku. Zjebane były konferencje z mojej strony. Jedyne co ja zrobiłem dobrze, to że schudłem. Zjebałem konferencje, zjebałem walkę, wiem przepraszam. “

Japczan stanowczo przeprosił i krytycznie podsumował swój występ na Fame MMA 13. Mamy nadzieję, że w przyszłości nie dojdzie już do żadnych kontrowersji a sam Jakub weźmie sobie do serca internetową krytykę i zamieni ją w motywację do cięższej pracy.

Poniżej cały wywiad:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty