Poznajcie Stifler! Damian Zduńczyk – Historia!

Foto: Foto Kutkowska

Damian “Stifler” Zduńczyk to jedna z najbardziej barwnych, dosłownie i w przenośni, osób w świecie freakfightów oraz showbiznesu. Opowiemy Wam w tym artykule co nieco o przeszłości i karierze tej pozytywnej osoby. Zapraszamy!

Stifler, w 2019r. na swój kanał opublikował film zatytułowany “Moje życie przed Warsaw Shore” w którym opowiada swoje życie przed występem w tym programie.

Wspomina on, że pracował fizycznie w firmie ojca, hurtowni budowlanej, i miał z tego małe pieniądze. Sam określił siebie “robolem, nieudacznikiem“. Przyznał, że jego życiu doskwierała monotonia, która w tygodniu polegała na powrocie z pracy, pójściu na siłownię, spędzenie czasu przed komputerem i pójściem spać. Jego weekendy polegały wtedy na odwiedzinach szczecińskich klubów, które opuszczał dopiero w niedzielny wieczór.

Jak relacjonuje, miał ogromne kompleksy z powodu swojego statusu społecznego i braku perspektyw. Ciężko było mu związać się z kobietą, ponieważ był bardzo nieśmiały. Cały żal jaki miał do świata wylewał w Internecie, hejtując innych.

25 STYCZNIA 2015 R.
Stifler powiedział, że był to przełomowy dzień w jego życiu. Zauważył w Internecie casting do programu “Warsaw Shore“. Mówił również, że gdy za coś się zaweźmie robi to na 100% z pełnym zaangażowaniem. Zawsze był stworzony do tego, aby być sławnym, więc ten casting na pewno był jedną z okazji, aby go do tej popularności zaprowadzić.

Fragment filmu castingowego do Warsaw Shore

Jest miłośnikiem imprez i tatuaży, ale to chyba nietrudno zauważyć. Filmik promocyjny urzekł Warsaw Shore i 7 lutego 2015 roku, Damian otrzymał zaproszenie na casting do Warszawy. Przyznał, że miał okazję dzień wcześniej iść do klubu lub odpocząć i dobrze się przygotować. Na szczęście podjął racjonalną decyzję o odpuszczeniu imprezy, aby lepiej pokazać się na castingu. Przyznał, że pamięta z niego tylko jedno pytanie, ponieważ na nie skłamał. Zapytany jakie jest jego największe marzenie, odpowiedział: “Wakacje w Australii i weekend w Tokio“. Jak sam wspomina, wstydził się prawdziwej odpowiedzi, która brzmiała “Zostać zapamiętanym“.

26 LUTY – najważniejszy dzień w życiu Stiflera
Pod wejściem na siłownię w Złotych Tarasach Damian spotkał Wojtka Golę. Po zawahaniach zdecydował się podejść i zamienili kilka słów na temat programu. Wojtek dał Stiflerowi kilka wskazówek.

Damian czekał na busa Warsaw Shore pod hotelem. Dostał telefon, że niestety kierowca miał wypadek i jest zmuszony dojechać taksówką. Udało się, 26 lutego zagościł w domu Warsaw Shore i jak sam wspomina, 27 lutego obudził się będąc już sławnym.

Stifler w Warsaw Shore

Stifler przyznał, że po programie uderzyła mu “sodówka do głowy“. Cały czas imprezował.
Następny sezon był 5 miesięcy później, a ja miałem zaledwie 1 dzień przerwy od imprezowania” – wspomina. “Wziąłem udział w 126 odcinkach Ekipy z Warszawy i zaliczyłem 26 lasek” – dodał.

KARIERA FREAKFIGHT
Stifler dzisiaj rozwija swoją karierę freakowego zawodnika. Swój debiut zaliczył na Fame MMA 7, gdzie miał misję praktycznie niemożliwą do wykonania – zmierzył się z dużo cięższym Popkiem. Oczywiście walkę przegrał, ale wykazał się wolą walki, a nawet próbował zadawać ciosy będąc na dole dosiadu.

Później wystąpił podczas Prime Show MMA 1, gdzie znowu czekało na niego ogromne wyzwanie. Przyszło mu zmierzyć się z Soroko, lecz do walki nie doszło z powodu niestawienia się jego przeciwnika na gali.

Obecnie jest w trakcie przygotowań do następnego kolosalnego wyzwania. Zmierzy się z ogromym Bombardierem podczas Prime Show MMA 2.

Damian “Stifler” Zduńczyk jest bardzo szczerą osobą. Nigdy nie krył się z tym, że brał sterydy. Ostatnio podczas programu Prime Show MMA opowiedział o swoich problemach zdrowotnych, które są skutkiem zażywania właśnie tego typu środków.
ZOBACZ: Problemy zdrowotne Stiflera! Co dolega gwieździe Prime Show MMA?

DODATKOWE KRÓTKIE CIEKAWOSTKI
-największą inspiracją Stiflera jest Zyzz
-27 jest jego szczęśliwą liczbą
-do momentu filmiku jego wiek i data urodzin była tajemnicą, a media ciągle przestrzelały tę wartość
-Urodził się 18 listopada 1986 roku

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty