High League 2 już za nami – Emocji nie brakowało. Podsumowanie.

5 lutego 2022 roku miło miejsce High League 2. Całość odbyła się w Krakowskiej Tauron Arenie! W walce otwarcia stanęli naprzeciwko siebie Konrad Karwat oraz Mateusz “Tarzan” Leśniak. Stercie intensywne od samego początku przerwane w 2 rundzie przez sędziego na korzyść Krawata, który wygrywa w swoim debiucie.

Druga walka między Jakubem Nowaczkiewiczem a Hubertem “Dredziasty” Węzka również zakończona w 2 rundzie przez przerwanie. Zwycięzcą został Jakub Nowaczkiewicz który, zdecydowanie dominował przez całą walkę!

Następnie byliśmy światkami szybkiego poddania przez duszenie trójkątem ze stony Piotra “Edzia” Bylina na Piotrze “czuuXie” Czuprynie. Choć Czuks zaskoczyło Edzia zadając mu cios z obrotówki na samym początku walki ten drugi jak sam mówił wziął się do roboty i zakończył w techniczny sposób.

Denis wygrywa z Alanem jednogłośną decyzja sędziów!

Czwarty pojedynek przez niektórych uważany za najbardziej interesujący z całej gali między Alanem “Alanikie” Kwiecińskim a Denisem “Bad Boyem” Załęckim przyniósł wielkie emocje! Pierwsze runda to istne gradobicie ze strony Denisa! Alan był liczony 3 razy! Różnica 25 kilogramów między 2 zawodnikami była znacząca! Druga runda to mniejsze tempo i niezwykłe zwroty akcji. Denis był już wyraźnie zmęczony, szukał jednego ciosu i pod koniec 2 rundy udało mu się zadać potężny high kick i kolana po który Alan ledwo wstał. Trzecia runda to przeczekanie Alana i walka w dystansie. Po 3 rundach sędziowie jednogłośnie wskazali Denisa “Bad Boya” Załęckiego za zwycięzcę! Trzeba oddać Alanowi za serce i wolę do walki z tak mocnym przeciwnikiem! 

Mini Majk zdobywa pierwszy w historii pas niskorosłych!

Fenomenalne 4 starcie pomiędzy Mateuszem “Mini Majk” Krzyżanowskim a Maciejem “Big Jackiem” Jaremanem. Mni Majk zaprezentował doskonałą technikę i przez jednogłośną decyzję zdobył pierwszy w historii pas niskorosłych!

Norbert “Dis” Gierczak pokazał w klatce sporo umiejętności i jednogłośnie wygrał z  Maciejem “Zonym” Zoniukiem.  Bardzo udany debiut ze strony obu panów jednak zdecydowanie dominował Dis! Brawo!

W walce pań rękawice skrzyżowały Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. Jednak to ta pierwsza kazała się być lepsza i wygrała w pierwszej rundzie przez poddanie. Good job Lexy.

PashaBiceps wygrywa przez TKO w 2 rundzie z Owcą!

W main event High League 2 walczyli Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał “Owca” Owczarzak. Bardzo efektywne starcie, emocji nie brakowało. W drugiej rundzie przez TKO wygrywa Pasha Biceps. Tak jak zapowiadał strzelił hedshota i tym samym złamał nos Owcy. Gala High League 2 już za nami, cóż to były za emocje!

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego Fanpage High League.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty