High League 2 już dziś. Karta walk i godzina rozpoczęcia!

Newsfreak – Portal poświęcony freakfightom w Polsce! Najnowsze informacje o nadchodzących galach. Wywiady i ciekawostki o Fame mma, High Leauge i Prime

Już w najbliższą sobotę 5 lutego w krakowskiej Tauron Arena odbędzie się gala HIGH League 2. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV jak i dla oglądających na żywo w hali.

W najważniejszej walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda polskiej sceny Counter-Strike, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i znany kulturysta/youtuber jeden z członów ekipy Warszawski Koks Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się znane polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. 

O pierwszy pas w historii High League beda walczyli niskorośli a mianowicie Mateusza “Mini Majka” Krzyżanowskiego z Maciejem “Big Jackiem” Jaremą.

Ponadto na gali czeka nas też m.in. starcie Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim. To zestawienie szczególnie interesuje kibiców, gdyż podczas “Rundek” tych panów rozpętało istne dymy! Łącznie w rozpisce znalazło się osiem pojedynków, w których zobaczymy gwiazdy polskiego Instagrama, Facebooka, Youtube’a oraz TikToka. Serdecznie zapraszamy będzie się działo!

Karta walk: High League 2

Data: 5 lutego 2022
Miejsce: Tauron Arena, Kraków Polska
Transmisja: 19:00

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema – o pas niskorosłych
Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs Mateusz “Tarzan” Leśniak

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty