Gimper ma pretensje do Boxdela! “Bardzo niepokoi mnie postawa federacji”

Foto: Fame MMA fanpage

Tomasz “Gimper” Działowy czyli gwiazda main eventu Fame MMA 14 powiedział, że ma pretensje do Boxdela o obecność Laluny w federacji i wiążący się z tym spadek poziomu federacji.

Mateusz Kaniowski, który prowadził wywiad, spytał Tomka co sądzi o życzeniach dla niego i jego dziewczyny w sprawie ich przyszłego dziecka. (Chodzi o to, że Laluna powiedziała podczas F2F, że życzy Sheeyi aby jej przyszłe dziecko powiesiło się z powodu hejtu, który go spotka)
Na co Gimper odpowiedział:

Ja mam trochę tak, że przez to ile ona krzyczy, ile wyzywa, ile ona rzuca tego typu haseł, to w pewnym momencie masz to trochę w dupie. W sensie nie rusza Cię to. To jest trochę jak słyszysz 10 raz jak Murański z Alanem się wyzywają, tak słuchasz i po prostu nie bardzo cię to rusza.
To nie jest dobrze, że poziom w Fame zaczął do tego stopnia zjeżdżać, że przestaje to robić wrażenie, tego typu wypowiedzi.

Gimper również wypowiedział się dlaczego wg. niego Laluna powinna zostać wydalona z federacji:

Bardziej mnie martwi jej działalność scamerska, dotycząca sprzedawania tych podrób. Bardzo mnie niepokoi postawa federacji, która wcześniej mówiła że no wiesz “Będziemy walczyć ze scamerami, nie będziemy brać takich osób” i bardzo tak twardo stała jeśli o to chodzi, no to teraz jest już takie “Ważne są walki, potrzebujemy niezbitych dowodów” Przecież są niezbite dowody, no to o co chodzi? Czego potrzebujesz Boxdel? Więc to jest trochę niepokojące.

Cały wywiad z Tomkiem, jak i po części z jego dziewczyną znajduje się poniżej:


Kto wygra to starcie?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty